Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!-2

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariana75 spune:

Draga Doina,

astazi depun si eu pentru Dan, suma de 300 RON.

Sper din tot sufletul sa reusiti sa strangeti banii la timp, pentru a putea merge la operatie.

Multa sanatate, fie ca bunul Dumnezeu sa va ajute.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Draga Mariana, iti multumim din suflet!si noi speram sa reusim!Ne rugam la Dumnezeu sa se intample o minune!Minunea din ajunul PASTELUI! DOAMNE AJUTA!luni voi merge la banca si iti voi confirma!Iti doresc multa sanatate si fericire tie si familiei tale!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Maine este :Dumnica Floriilor! Apoi urmeaza saptamana patimilor Domnului Nostru Isus!Ma rog ca sa se infaptuiasca minuni pentru toti cei care au nevoie de ELE!Ma rog pentru snatatea tuturor, celor aflati in suferinta dar si pentru cei care sunt sanatosi!
DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelica_g spune:

Draga Doina! S-a terminat luna! Tot asteptam vesti! Sper ca sfarsitul postului Pastelui sa aduca si pt voi lumina de care aveti atata nevoie!!!

Vroiam sa stii ca suntem, inca, alaturi de voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Da, Angelica s-a terminat luna, si eu inca nu am primit nici o veste!
Dar am incredere in Dumnezeu !Poate saptamana aceasta se va face o minune!DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Nu am mai primit nici o veste de nicaieri!sa dau telefon nu mai pot deoarece cand am sunat ultima oara mi s-a spus ca ma vor contacta ei cand se va discuta dosaul lui Dan!iar asteptatea este atat de grea...
DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Doina, Dan... ne vom uita sambata seara, tare mult ma bucur ca ati ajuns aici si sper sa vina si rstul de banuti cat de curand.... cu toata admimratia si dragostea...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Andora, speram si noi ca sa se rezolve intr-un fel...asteptam de mult niste vesti!DUMNEZEU ESTE MARE!DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

doina azi am ajuns la banca si am mai depus ceva..dupa sarbatori te rog sa verifici si sa confirmi la 5 euro pt o viata..te pupp..
Paste fericit va doresc!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"13

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Liana, iti multumim mult de tot!si tie dar si celor care fac posibil ca Dan sa poata spera ca intr-o zi va merge din nou!
Un PASTE FERICIT !TUTUROR!DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput