Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!-2

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Alina, sper sa vina vestile bune caci aceasta asteptare este foarte grea!Timpul se scurge, iar eu pentru moment nu pot sa fac nimic...Am fost ieri la banca , situatia este nemodificata, totul s-a oprit ...Ma rog contunuu, asta este ce pot face acum...Speranta si CREDINTA, ATAT AM ACUM!DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Am fost ieri la banca, nu s-a mai depus nimic.Nu am putut sa intru ieri caci toata ziua nu am avut internet.Vestile intarzie sa apara, asteptarea este foarte grea.DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Am fost azi la Pitesti, am ami avut de dus cateva acte, m-ar bucura daca ne-ar ajuta macar cu un carut de baie pentru Dan, caci cel pe care l-am avut este aproape rupt....Au intrat in contul lui Dan 30 ron de la LiMia, iti multumim din suflet !usor, usor poate vom reusi...DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Zilele trec ca lunile cand astepti un raspuns, dar de fapt trec repede!!!!Timpul se scurge in clepsidra...pic,pic, pic...este atat de grea aceasta asteptare!DOAMNE AJUTA sa primim cat mai repede un raspuns, caci doresc sa aud un DA! sau NU sa stiu ce sa mai fac....

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

O noua saptamana de asteptare, speranta a inceput.Speram sa primim cat mai repede un raspuns!Trebuie sa fie bine !DUMNEZEU IUBESTE COPII, SI PE CEI AFLATI IN SUFERINTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

DD ajuta, doina.
ieri la biserica, am aprins lumanari pt tine si familia ta
sunt sigura ca DD nu va uita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Alina, Dumnezeu, ne asculta rugaciunile si va face ceva pentru Dan, imi va calauzi pasii sa reusim!Iti multumesc !DOAMNE AJUTA!Cat de greu este sa astepti!dar important va fi rezultatul acestei asteptari!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

A mai trecut o saptamana fara nici o veste , de nicaieri, mai e putin din luna aceasta.Trebuie sa se discute sper si dosarul lui Dan!DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

quote:
Originally posted by doinabita

A mai trecut o saptamana fara nici o veste , de nicaieri, mai e putin din luna aceasta.Trebuie sa se discute sper si dosarul lui Dan!DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...




Hello Doina,ai rezolvat ceva cu scrisorile?
Suna te rog unde ti-am spus si intreaba cum e legea.
Mai intereseaza-te daca dupa transplant trebuie tratament de consolidare.
Trebuie neaparat sa vorbim.Asa nu merge.
Grija de voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Aida le-am trims mail , acum astept sa vad ce imi trimit din China.
Am incercat sa iau legatura cu tine pe mes dar nu erai da-mi un Pm cu nr. de telefon al tau te rog!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput