Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!-2

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

La fel ca tine gandesc si eu,ca nu se poate sa nu reusim cumva!DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

doina imi poti spune numele reporterului care a scris articolul? e de la gazeta de teleorman?





Suferinta unui copil de 4 anisori, Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Da iti dau numele:Ioan Dumitrescu.El a scris sigur!DOAMNEAJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Dan este putin ingrijorat, il vad eu, oricat incearca sa para ca totul este ca inainte.Sper sa primim cat de curand vesti.DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

doina, ce faceti? dan?
sper ca saptamina care incepe miine sa va aduca vesti bune

www.tickercentral.com/view/64zu/3.png" target="_blank">alexa


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Doina nu stiu ce sa mai cred ca e bine pe lumea asta. Am vazut ca la emisiunea de aseara de pe TVR, domnul B, a donat vreo 250 si ceva de mii e euro. Acum stau si ma gindesc, o fi donat, cum a fost si pentru cazul prezentat in ziar, sau e publicitate falsa si asta.
Doamne ajuta sa incepetzi o saptamina cu vesti bune.




Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Alina,Dnelutza, si noi speram sa primim ceva vesti saptamana asta.E grea asteptarea aceasta .Voi merge la banca astazi ,poate sunt ceva modificari, vineri nu erau!DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ildiko66 spune:

Draga Doina,

am primit azi o oferta stranie dar nu lipsita de fantezie; ti-o scriu aci, poate te ajuta si pe tine cu ceva:´

Cica sa fi angajat(a) pt cateva luni la o firma cu salar (fictiv) fte mare, asa intrucat sa poti cere imprumut de la banca o suma consistenta. Sigur, nu-i donatie ci imprumut si probabil ca sunt si riscuri (mai ales sa ai incredere in angajator si viceversa), dar cred ca este o idee care merita gandita pana la capat.

Nu pot decat sa-ti tin pumnii si sa va doresc nadejde si nervi tari, si tie, si lui Dan.

Cu drag,

Ildiko

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Am fost ieri la banca, s-au mai depus 30 ron.
Ildiko, la o asemenea idee trebuie sa ai curaj sa mergi pana la capat...sau mai bine zis sa folosesti acte false, si e fals si uz de fals.Damne fereste daca esti prins.La mine si sa am un salariu scris pe hartie de nu stiu cat avem casa luata pe credit ipotecar cu toate veniturile declarate si nu as avea ce garantie sa pun la un credit de o asa amploare...Mai bine umblu din usa in usa daca nu voi primi vesti bune de nicaieri.DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

doina, cu "povestirile" ce se mai aude? ziceai ca ati pastrat legatura, asa-i?

www.tickercentral.com/view/64zu/3.png" target="_blank">alexa


Mergi la inceput