Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!-2

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Doamne ajuta doina...

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cicina spune:


In sfarsit am reusit sa va vad si eu, numai cu ajutorul linkului, si am vazut in Dan un baiat cu mare potential si cu un psihic ridicat cu mare speranta, si pe Doina o mama care lupta pentru binele copilului ei. Va doresc din tot sufletul sa puteti realiza visul, si dane, nu te lasa, mergi cu studiul mai departe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Doina, sunteti o familie de luptatori! sper sa reusiti si Dan sa mearga din nou!
sper sa va ajut si eu curand!




Suferinta unui copil de 4 anisori, Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina23co spune:

Am depus si eu astazi din partea mea 10 euro, stiu ca este putin dar atat pot acum, dar ma rog sa strangeti banii necesari si Dan sa poata merge din nou.Va pup si multa putere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Dragii mei prieteni, va rog sa ma scuzati caci ieri nu am putut sa va dau nici o veste...acum se lucreaza pe strazile de langa noi...din nou ...si noi avem curent dar nu avem net...pe timpul zilei.Maine voi merge la banca si voi confirma sumele intrate in cont si situatia conturilor, caci azi e sotul meu plecat , cu serviciul si eu nu il las pe Dan singur acasa, caci nu poate sa faca nimic, si mie frica sa il las singur...
Va multumesc din suflet pentru tot ceea ce faceti !sunteti minunati!Cuvintele voaste imi sunt hrana pentru suflet, putere pentru acesta lupta grea din care vom iesi invingatori!Am primit foarte multe mesaje din tara pentru Dan!de incurajare.Am primit si cateva telefoane in care imi spun ca ne vor ajuta !Astept sa se materializeze si va spun tot ce se intampla!
DOAMNE AJUTA!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinacs spune:

Cum as pute afla adresa de acasa? Eu locuiesc in Alexandria si as vrea sa ajung pe la voi impreuna cu Danac. Asta numai daca sunteti de acord.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinacs spune:

multumesc mult cosmina23co. As vrea, daca primesc raspuns afirmativ la autoinvitatie, sa trec duminica pe acolo. As vrea sa-i ajut si eu cu ce pot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

alina bine ai venit pe bine ai venit in marea noastra familie
..cred ca doina are din nou probleme cu netul..maine iti va raspunde sigur..eu sunt convinsa ca va fi incantata!!!


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Alina, te asteptam cu cea mai mare placere!Adresa de acasa este:str. cetatea nr. 29.Cand vii in Zimnicea te astept eu , nu e greu s ajungi la noi dar nu vreu sa te las sa cauti tu strazile!Stam pe langa scoala gen. nr. 2 din Zimnicea.Abia acum merg netul ca sa pot vorbi cu voi PRIETENII MEI!Iti dau si nr. de tel.fix 0247368397, mobil :0749052857.Te asteptam cu mult drag!Va asteptam!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

quote:
Originally posted by alinacs

Cum as pute afla adresa de acasa? Eu locuiesc in Alexandria si as vrea sa ajung pe la voi impreuna cu Danac. Asta numai daca sunteti de acord.

Alina



Doina era vorba de mine in mesaj, danielac, asta daca nu ti-ai dat seama, Alina imi spune Dana...




Suferinta unui copil de 4 anisori, Radu

Mergi la inceput