Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!-2

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cosmina23co spune:

Buna seara, Doina! Acum am vazut scris pe forum ca ati fost in studioul povestirilor. Cum a fost?Am intrat sa-i urez multa sanatate lui Dan si sa iti spun ca am depus in seara asta 200 euro in contul de la Raiff. pt Dan din partea Luminitei Stegaru, sotia lui Ionut. M-a rugat sa fac eu asta, pt ca ea nu ajunge la banca, deci depunerea este pe numele meu.Te rog sa o confirmi dc poti.Multa sanatate si Dumnezeu sa va ajute!!!

P.S. Am trimis si eu actele necesare pt a scrie despre un caz de leucemie pe Forum, de doua saptamini si nu am primit niciun raspuns:(((
Oare de ce???

Multa sanatate tuturor!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

am vazut'o eu..Doina a fost super..o mama adevarata...au fost si colegii lui Dan ..au fost super..ser sa isi fi notat cat mai multi conturile...si DAN A FOST SUPER..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Doamne ajuta !
Multzumesc Liana

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns barbye spune:

O puteti vedea online ;
http://www.acasatv.ro/emisiuni/povestiri-adevarate.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

barbye multumim..
cosmina multumim din tot sufletul..te rog sa o scuzi pe doina dar cred ca vor ajunge tarziu de la Buc..dar iti va confirma cat va putea de repede..pe luminita o pup din tot sufletul si ii doresc multa putere.e o fata deosebita cu un suflet de aur..spunei ca o asteptam pe forum..oricand vrea ea ,,noi o iubim mult..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina23co spune:

Oricand Liana, nu ai pt ce sa-mi multumesti, o fac din toata inima.Cat despre Luminta...nu are inca puterea sa intre pe forum:( este distrusa.

Ii dorim multa multa sanatate lui Dan si multa putere Doinei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Am ajuns cu bine acasa!Va multumim pentru incurajarile voaste!pentru ca sunteti cu rugaciunile voastre langa noi!
Cosmina,iti multumesc din suflet!Ii multumesc Luminitei!Nu am cuvinte care sa ii aline durerea caci nu exista...A fost in aceasta seara o experienta unica!Totul a fost natural, asa cum am simtit in acele momente.Nimic nu se compara cu bucuria de a fi MAMA!Asta simt acum!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Doina, v-am vazut si eu la Povestiri adevarate, ati fost la inaltime, tu esti o mama curajoasa si Dan e un tip optimist, e norocos ca are o familie minunata.
Sa va ajute Dumnezeu sa reusiti si Dan sa poata umbla din nou.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andruscka spune:

Doina mult noroc si sanatate.Sa dea Dumnezeu sa strangeti banii.Sunt multi oameni cu suflet care-l vor ajuta pe Dan. O spun din proprie experienta.
Esti o MAMA, asa cum suntem toate mamicile de aici de pe DC.
Suntem alaturi de tine.
Asteptam vesti

Pupici si sanatate muuuuuuulta.

Andruscka

http://photos.yahoo.com/ph/pompipetre/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adela achim spune:

V-am vazut si noi aseara la povestiri,ati fost extraordinari...nu am cuvinte sa exprim ce am simtit...Dan este un luptator,un exemplu pentru noi,ma bucur ca sinteti asa o familie unita si optimista...

Asa cum zicea si Mirela,aceasta este o incercare prin care treceti si Dumnezeu nu-si uita copiii...
Sa va ajute Dumnezeu sa treceti si peste aceasta incercare!
Voi incerca sa va ajut si eu cu ceva banuti!

Balaure,tine-o tot asa,noi vom fi alaturi de tine....

ADELA

Mergi la inceput