Toate forumurile Sertarul albastru  Best of DC

Gala laureatilor DC sau ... cei mai iubiti membri

(37 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 16
olim
olim

9629 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiolim Adauga semn de carte la raspuns Trimite olim un Mesaj Privat  Reply with Quote
Felicitari tuturor incepand cu administratorii, care au facut acesti minunat site, anis, care este prima membra in baza de membrii si pana la zzzttt, care incheie acest pluton.
Multumim incaodata ca am petrecut acest an impreuna cu DC, am trecut prin momente bune si rele, frumoase si mai putin frumoase, vesele si triste,placute si neplacute, dar important e ca am stiut sa am stiut sa ne ascultam, sa ne cerem scuze, sa ne iertam, sa ne multumim, sa plangem, sa ne bucuram, sa radem ,sa ne emotionam impreuna.
Anul 2007 sa va aduca pace in suflete si un an nou asa cum vi-l doriti fiecare
SARBATORI FERICITE TUTUROR!
Mergi la inceput
ymcar
ymcar

801 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiymcar Adauga semn de carte la raspuns  Reply with Quote
quote:
Originally posted by eLaura

atat pentru crema DC, adica mai toti cei mentionati deja, dar si pentru sarea si piperul forumului, Guestus, xenocid, ymcar si apoi pentru toti si toate ce fac intregul asta numit desprecopii

Laura, mama lui Catamic

Wow! Tocmai eu, Gica-Contra pesimist si deprimat?!?! Luat la suturi in nenumarate randuri?!?!

Eu am o singura nominalizare... tot shutuita tzapan.... o prezentza pasagera: in_trecere. Pacat ca a fost alungata, avea multe sa ne invete! Dar, poate asa cum a zis si ea, inca nu e momentul....

My life stinks

Editat de - ymcar on 26/12/2006 19:18:35
Mergi la inceput
blue eyes
blue eyes

2159 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite blue eyes un Mesaj Privat  Reply with Quote
Principesa

___________________________________________________________________________________
Cadoul prefect pentru copil? Lasa-i copilaria! Cadoul perfect pentru femeie? Descopera-i feminitatea! Cadoul perfect pentru barbat? Apreciaza-i masculinitatea!
Mergi la inceput

Yasmine

1882 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Yasmine  Apasa aici pentru MSN MSG. a lui Yasmine Adauga semn de carte la raspuns Trimite Yasmine un Mesaj Privat  Reply with Quote
Virtuale : Alyssa
Reale: Papadie, Witchie

>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin

Corinna, Andreas NoŽl, Yasmin Serena http://www.rhp.ro/Andreasn/
Mergi la inceput
simina2005
simina2005

700 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui simina2005 Adauga semn de carte la raspuns Trimite simina2005 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Felicitari pentru subiect...
Eu vreau sa le multumesc pe aceasta cale:
-Casandra - pentru sprijinul atat de delicat acordat mie si celor care mai cred in Dumnezeu
-Otilia-pentru munca ei de la subiectul "Vorbirea e un joc in doi" si pentru toate cuvintle ei pline de caldura
-Darael-pentru promptitudinea cu care sare in ajutor...si pt toate cuvintele frumoase si florile oferite fetelor
-Daniella4-cu care am comunicat f bine prin PM-uri si chiar m-a ajutat
- Megbeng un medic pe care te poti baza ca nu te lasa la greu...si toate fetele de la Suceava
-Witchie, Papadie, pisi_ella, mihaser, bagoiu, inaioana, mariana1976,miraklucker, mcrmiki si toate fetele care m-au ajutat sa rezist ...sa ma lupt cu medicii care atunci nu-mi dadeau nici o sansa cand au auzit ca vreau sa fac a treia cezariana ca sa-i dau viata lui Teo...
-si nu in ultimul rand administratorilor acestui forum care au reusit sa adune atatia oameni la un loc

Va doresc toate cele bune si multa dragoste ...

POZE CU NOI

Simina cu Teo (7.06.2006) ,Diana (30.05.2003) si Andrei (10.04.2001)

Fiecare om pe care l-am iubit si pe care nu mai pot sa il iubesc e pentru mine un pas spre moarte.
Asa ca voi aceea ce stiti ca meritati dragostea mea aveti grija sa nu ma ucideti!!!!

Mergi la inceput
Corina75
Corina75

428 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiCorina75 Adauga semn de carte la raspuns Trimite Corina75 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Felis

Corina si Andrei (24.11.2004)
Mergi la inceput
alba
alba

1693 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite alba un Mesaj Privat  Reply with Quote
Anina_n pentru inima care o depune in tot ceea ce face .
Nina ai toata admiratia mea,esti un om minunat!!!
Ramii asa cum esti

Alba,mami de Darian (7 ani) & Cassian (1 anisor)

http://fotoalbum.web.de/gast/corinastella/Cassian

"Intreaga suferinta din lume apare din dorinta egoista de fericire doar pentru sine.
Intreaga fericire din lume apare din dorinta de a-i face fericiti si pe ceilalti."
Mergi la inceput
Andrada
Andrada

7040 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Andrada un Mesaj Privat  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alba

Anina_n pentru inima care o depune in tot ceea ce face .
Nina ai toata admiratia mea,esti un om minunat!!!
Ramii asa cum esti

si a mea!
A

Líamore che move il sole e líaltre stelle.

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu
Mergi la inceput
BOCANILA
BOCANILA

180 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite BOCANILA un Mesaj Privat  Reply with Quote
1 Ralcatcea mai buna prietena,o sora pentru mine.
2 LauraNicol
3 danielac
4 claudia chimis
5 roxana_nastase
6 marinelavladoianu

Si lista ar mai putea continua.Mi-au fost multe aproape,m-au incurajat atunci cand am fost trista.
Pentru acest minunat site DC.Dumnezeu sa binecuvanteze fiecare suflet

poze cu familia mea
Iubiti-va unii pe altii!
Mergi la inceput
gabrielle74
gabrielle74

550 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite gabrielle74 un Mesaj Privat  Reply with Quote
bocanila
roxana1974
pako
gabbriela etc
Mergi la inceput
Pag. din 16 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com