Gala laureatilor DC sau ... cei mai iubiti membri

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Felicitari tuturor incepand cu administratorii, care au facut acesti minunat site, anis, care este prima membra in baza de membrii si pana la zzzttt, care incheie acest pluton.
Multumim incaodata ca am petrecut acest an impreuna cu DC, am trecut prin momente bune si rele, frumoase si mai putin frumoase, vesele si triste,placute si neplacute, dar important e ca am stiut sa am stiut sa ne ascultam, sa ne cerem scuze, sa ne iertam, sa ne multumim, sa plangem, sa ne bucuram, sa radem ,sa ne emotionam impreuna.
Anul 2007 sa va aduca pace in suflete si un an nou asa cum vi-l doriti fiecare
SARBATORI FERICITE TUTUROR!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymcar spune:

quote:
Originally posted by eLaura

atat pentru crema DC, adica mai toti cei mentionati deja, dar si pentru sarea si piperul forumului, Guestus, xenocid, ymcar si apoi pentru toti si toate ce fac intregul asta numit desprecopii

Laura, mama lui Catamic



Wow! Tocmai eu, Gica-Contra pesimist si deprimat?!?! Luat la suturi in nenumarate randuri?!?!

Eu am o singura nominalizare... tot shutuita tzapan.... o prezentza pasagera: in_trecere. Pacat ca a fost alungata, avea multe sa ne invete! Dar, poate asa cum a zis si ea, inca nu e momentul....



My life stinks

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue eyes spune:

Principesa

_
O relatie sanatoasa are ca baza: schimbul intelectual, apropierea emotionala si sexualitatea.
_
Cadoul prefect pentru copil? Lasa-i copilaria! Cadoul perfect pentru femeie? Descopera-i feminitatea! Cadoul perfect pentru barbat? Apreciaza-i masculinitatea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmine spune:

Virtuale : Alyssa
Reale: Papadie, Witchie


>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin

Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena http://www.rhp.ro/Andreasn/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina2005 spune:

Felicitari pentru subiect...
Eu vreau sa le multumesc pe aceasta cale:
-Casandra - pentru sprijinul atat de delicat acordat mie si celor care mai cred in Dumnezeu
-Otilia-pentru munca ei de la subiectul "Vorbirea e un joc in doi" si pentru toate cuvintle ei pline de caldura
-Darael-pentru promptitudinea cu care sare in ajutor...si pt toate cuvintele frumoase si florile oferite fetelor
-Daniella4-cu care am comunicat f bine prin PM-uri si chiar m-a ajutat
- Megbeng un medic pe care te poti baza ca nu te lasa la greu...si toate fetele de la Suceava
-Witchie, Papadie, pisi_ella, mihaser, bagoiu, inaioana, mariana1976,miraklucker, mcrmiki si toate fetele care m-au ajutat sa rezist ...sa ma lupt cu medicii care atunci nu-mi dadeau nici o sansa cand au auzit ca vreau sa fac a treia cezariana ca sa-i dau viata lui Teo...
-si nu in ultimul rand administratorilor acestui forum care au reusit sa adune atatia oameni la un loc


Va doresc toate cele bune si multa dragoste ...

POZE CU NOI




Simina cu Teo (7.06.2006) ,Diana (30.05.2003) si Andrei (10.04.2001)


Fiecare om pe care l-am iubit si pe care nu mai pot sa il iubesc e pentru mine un pas spre moarte.
Asa ca voi aceea ce stiti ca meritati dragostea mea aveti grija sa nu ma ucideti!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Corina75 spune:

Felis


Corina si Andrei (24.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alba spune:

Anina_n pentru inima care o depune in tot ceea ce face .
Nina ai toata admiratia mea,esti un om minunat!!!
Ramii asa cum esti




Alba,mami de Darian (7 ani) & Cassian (1 anisor)

http://fotoalbum.web.de/gast/corinastella/Cassian



"Intreaga suferinta din lume apare din dorinta egoista de fericire doar pentru sine.
Intreaga fericire din lume apare din dorinta de a-i face fericiti si pe ceilalti."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

quote:
Originally posted by alba

Anina_n pentru inima care o depune in tot ceea ce face .
Nina ai toata admiratia mea,esti un om minunat!!!
Ramii asa cum esti





si a mea!
A

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BOCANILA spune:

1 Ralcatcea mai buna prietena,o sora pentru mine.
2 LauraNicol
3 danielac
4 claudia chimis
5 roxana_nastase
6 marinelavladoianu

Si lista ar mai putea continua.Mi-au fost multe aproape,m-au incurajat atunci cand am fost trista.
Pentru acest minunat site DC.Dumnezeu sa binecuvanteze fiecare suflet


poze cu familia mea
Iubiti-va unii pe altii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielle74 spune:

bocanila
roxana1974
pako
gabbriela etc

Mergi la inceput