Gala laureatilor DC sau ... cei mai iubiti membri

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Olguta12, negresit!
Si alessia105!

Lora, mami de IUSTINA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissParker spune:

J G
conchita
daniela_b si
simali




Felicia
Poze cu noi si vacantele noastre

*****************************
Adevar > Autonomie > Identitate

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shattrath spune:

Pe cand un topic cu cei mai urati membri DC?

Din ce am citit pina acum?...Veve,elise si adusca(e haioasa rau) si sa nu il uit pe Xeno

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marox spune:

Doruletz, pentru eruditia ei.

Papadie si Sofia Misicu pentru talentul lor literar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dearChris spune:

mie imi place XIO pentru ca din cate am vazut ea are parte de o viata frumoasa, la care eu doar visez (cred ca avem aceeasi varsta, probabil eu sunt putin mai mare)
si ptr bird70 pentru cat de frumos scrie de australia (candva tara mea de suflet..)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gremlin spune:

Pai eu unde, de unde si cu cine incep? Trebuia sa bag subiect nou cu despremembriinoi. Dar eu nu, m-am bagat direct pe gala laureatilor... Ca sa ziceti: ce tupeu! Dar nu-i asa, ma bag si eu singura in seama. Salutari tuturor, sunt mama de fetita minunata de 2 ani. Parerea mea ca cei noi se simt neajutorati si intrusi pe aici, dar o sa le treaca.Altceva, ce sa mai spun...Nu mai spun. Imi plac raspunsurile scurte. Nu am timp nici sa le scriu mai lungi, nici sa le citesc pe cele mai lungi de atat cat e asta al meu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Bine ai venit,gremlin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gremlin spune:

Bine te-am gasit, Arinna! Zi despre tine, despre copilasi... Dar nu se prea potriveste cu topicul. Indruma-ma spre altul. Unul unde sa-mi laud si eu fetita, cate poezii si cantecele stie la 2 ani si ce minunata e. Multumesc de raspuns oricum! Ne mai intalni pe aici pe undeva (pentru mine e inca haotic...)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Scuze fetelor ca am fost off topic

Gremlin, o sa-ti trimit un e-mail,sa vedem daca ajunge si iti explic acolo-aici la subiect nu mergesi vad ca nici nu poti primi momentan mesaje private.Intre timp poti rasfoi forumul,dai click sus in stanga unde scrie "toate forumurile"si alegi ceva de acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Chiar va rog sa nu mai scrieti off topic. Sunt variante si de a sti si de a afla.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro
Anul 2006 /Anul 2007 /Serbarea Ioanei
Pagina legislativa

Mergi la inceput