Toate forumurile Sertarul albastru  Best of DC

Gala laureatilor DC sau ... cei mai iubiti membri

(37 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 16

desprecopii

8061 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui desprecopii Adauga semn de carte la raspuns Trimite desprecopii un Mesaj Privat  Reply with Quote
ce ma bucur sa aud vesti despre Julie. Nu am stiu ca picteaza. As vrea sa revina pe DC.

Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
special:www.supereva.ro
Mergi la inceput
tumpi
tumpi

4511 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui tumpi  Trimite mesaj yahoo luitumpi Adauga semn de carte la raspuns Trimite tumpi un Mesaj Privat  Reply with Quote
quote:
Originally posted by country girl

Pentru cei care isi mai amintesc "vara samurailor" si n-au uitat-o pe Julie-san si sensibilitatea ei artistica: www.ziaruldeiasi.ro/cms/site/z_is/news/ieseanca_iulia_mihalache_a_cucerit_japonia_cu_tablourile_sale_139556.html" target="_blank">Julie

Ina

Ce veste buna,chiar ma intrebam mai deunazi ce mai face,a fost ziua ei si nu mai stiam nimic de ea, nu am mai vazut-o de multisor pe DC.
Felicitari Julie,frumos,frumos,frumos, atata pot spune.

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

megbeng

3949 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite megbeng un Mesaj Privat  Reply with Quote
soni si liana30, pentru generozitatea lor extraordinara

papadie, care mi-e draga pur si simplu

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!
Mergi la inceput
country girl
country girl

1722 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite country girl un Mesaj Privat  Reply with Quote
quote:
Originally posted by desprecopii

ce ma bucur sa aud vesti despre Julie. Nu am stiu ca picteaza. As vrea sa revina pe DC.

Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
special:www.supereva.ro

Julie a revenit. Pentru o chestiune importanta de intrajutorare, pe care a expus-o la subiectul japonezelor. Dar, da, mi-ar place si mie ca Julie sa redevina mai activa pe forum.

Ina
Mergi la inceput

Adrianaa

1213 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiAdrianaa Adauga semn de carte la raspuns Trimite Adrianaa un Mesaj Privat  Reply with Quote

quote:

Originally posted by alba

Anina_n pentru inima care o depune in tot ceea ce face .
Nina ai toata admiratia mea,esti un om minunat!!!
Ramii asa cum esti

Anina_n - pentru cele citate mai sus si pentru caracterul deosebit.
Andrada - la fel ca si Anina si pentru franchetea de pe acest forum.
Mergi la inceput
mamiCamelia
mamiCamelia

101 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimamiCamelia Adauga semn de carte la raspuns Trimite mamiCamelia un Mesaj Privat  Reply with Quote
Sunt asa de noua aici, ca nu stiu cui sa multumesc... si totusi, daca ma straduiesc nitel:Multumesc Sheannamp ca ne-ai amintit, sa mai si multumim cand este cazul... omul uita multe cateaodata. Sunt doar de o luna memru si ma simt asa mindra ca fac parte din aceasta familie, incat imi vine sa-mi multumesc mie, ca am avut initiativa de-a va cauta si de-a ma introduce in lumea asta plina de bebei si parinti bine intentionati. Dupa primul topic lansat de mine, am fost asa mindra ca am primit feed-back-ul vostru ca iar m-am felicitat. Multumesc tuturor! Simt ca am ceva de castigat zilnic cand intru aici. Prietenii, amuzament, empatie, informatii....multumesc inca o data familiei DC.

Camelia
Mergi la inceput

speed

1615 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite speed un Mesaj Privat  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamiCamelia

Sunt asa de noua aici, ca nu stiu cui sa multumesc... Sunt doar de o luna memru si ma simt asa mindra ca fac parte din aceasta familie, incat imi vine sa-mi multumesc mie, ca am avut initiativa de-a va cauta si de-a ma introduce in lumea asta plina de bebei si parinti bine intentionati. Camelia

Mergi la inceput
mariana_78
mariana_78

43 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimariana_78 Adauga semn de carte la raspuns Trimite mariana_78 un Mesaj Privat  Reply with Quote
pt. marius
Mergi la inceput
pengunica
pengunica

347 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luipengunica Adauga semn de carte la raspuns Trimite pengunica un Mesaj Privat  Reply with Quote
Si eu votez pentru JULIE-san.

,,Incearca sa obsevi doar calitatile unui om,defecte avem cu totii,,

ANDRA si BEN STEFAN
15.06.2005
http://community.webshots.com/user/pengunica100
Mergi la inceput
Gabitza1977
Gabitza1977

1459 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Gabitza1977 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Olguta12! Mi-a inseninat multe zile grele cu povestioarele despre ea si Galushca! Multi pupici!

Cu drag,
Gabi.
Mergi la inceput
Pag. din 16 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com