Baia Mare gazda Sarbatorii Castanelor !!! (5)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare tuturor
sa stiti ca parca imi pare rau ca am vandut-o, cu toate ca pretul e foarte bun.
DAR NU POTI FII CU TOATE SI CU BANI SI CU CASA
Va doresc o zi frumoasa tutror

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia.t spune:

Helau, helau...iar eram la coada!!!

**********************************************************
Adela si piticii Fineas (28 oct 2001) si Andrei (24 mai 2006)-3.1kg, 52cm

Baieteii lui mami AICI

www.dropshots.com/adelatordoi" target="_blank">FILMULETZE
www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=f44d8edd2a6299f81a253&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ VIDEO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

SALUTARE
O SEARA FRUMOASA TUTUROR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia.t spune:

Nu stiu cum se face ca noi tot la coada cozilor ajungem!

**********************************************************
Adela si piticii Fineas (28 oct 2001) si Andrei (24 mai 2006)-3.1kg, 52cm

Baieteii lui mami AICI

www.dropshots.com/adelatordoi" target="_blank">FILMULETZE
www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=f44d8edd2a6299f81a253&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ VIDEO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia.t spune:

Ali unde ati disparut? Cum e cu raceala Iarinei? Ati scapat de ea?

Noi (eu si piti) tot cu antibiotice suntem pana la sfarsitul saptamanii. Sper sa se faca bine ca saptamana viitoare avem vaccin (decalat cu o luna de raceala de la 4 luni)

**********************************************************
Adela si piticii Fineas (28 oct 2001) si Andrei (24 mai 2006)-3.1kg, 52cm

Baieteii lui mami AICI

www.dropshots.com/adelatordoi" target="_blank">FILMULETZE
www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=f44d8edd2a6299f81a253&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ VIDEO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:


ce frumoasa muzica de craciun
o zi frumoasa tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Fetelor , am cam terminat si eu cu scoala pe anul asta, mai am maine un test practic si apoi intru in vacanta. Nu v-am mai citit de multisor, am invatat pe rupte. Hai ca-mi iau eu revansa.
Olim, bine ai venit la Aspirante optimiste, si sper sa nu stam mult pe acolo, oricum eu ma cam invart de 5 luni pe la subiectele de genul asta.

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Salutare fetelor,
Adela sunt prin zona ieri nu am prea intrat ca am fost mai toata ziua plecata ,am fost la mamma sa o ajut ca si-a taiat porc si a facut cartabosul, apoi am mai fost sa ma frezez si am ajuns acasa obosita si nu am mai avut chef si de calc

Iarina e mai bine,multumesc de intrebare,azi dimineata am fost la control si e mai bine ne-a oprit antibioticul ca nu mai tre mai are secretie in gat cateodata dar se rezolva repede ca o tuseste, acum am mai ramas numai cu Ambroxol si inca ceva care nu stiu cum ii spune dar nu e antibiotic,si asta tare ma bucura.
Acum e Iarina bine si sunt eu racitama doare gatul foarte tare dar numai dimineata oricum ma bucur ca nu mai e ea racita...eu pot sa fiu

Va doresc multa,multa sanatate si voua.

ali
albume IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 9 luni
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=186e8133ba34a30320abcc&skin_id=0&large" target="_blank">INGERASUL NOSTRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Irlandezooo bafta maine la examean

ali
albume IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 9 luni
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=186e8133ba34a30320abcc&skin_id=0&large" target="_blank">INGERASUL NOSTRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_rain spune:

Ali, nu ai poze cu noua freza? Sa te vedem si noi! Apropos, unde te coafezi tu? Trebuie sa ma programez si eu pe saptamana viitoare.
Ieri am impodobit bradul, unul artificial, ca deh Tzontzo e ecologist E dragut, desi eu as fi ales decoratiunile in rosu si auriu, da' colegul meu a luat numai albastre si argintii. Trebuie sa mai imbrac multe cutii in hartie de impachetat, sa dea bine, pe sub bradut, sa pregatesc cadourile de Mos Craciun etc... Aaaaa, azi ne monteaza ventiloconvectoarele (habar nu am cum se scrie) Mi-s tare happy, ca asteptam de ceva vreme lucrul asta.

tzontzo manager

Mergi la inceput