Sunteti aici? (sentimental)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Hmmm, nu pot sa zic decat ca de cand am descoperit site-ul, pe cand eram doar o aspiranta plina de sperante...mi se pare ca a trecut atat de mult timp...si ca DC face parte din viatza mea. Am intalnit suflete care mi-au dat sfaturi, cu care am putut sa impartasesc atat bucurii, cat si tristeti...este extraordinar si cine nu intelege asta nu are decat de sufeit...

Asadar, tot inainte!!!

Pupicei, Ingeras 39+ Maya Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirod spune:

Si eu tot aici, de trei ani!
Am 'picat' aici din revista Mami(parca)...intr-o lume noua, incitanta, frumoasa...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

Am revazut si eu cu ochii mintii primele zile de DC. Ce bucurie a fost sa gasesc un site cu acest profil in limba romana. Si ce bucurie si mai mare cand am descoperit comunitatea, forumul. Si cand descopeream aici mamici cu copii de varsta copilului meu, unele mai aproape, altele din colturi prea-indepartate ale lumii.
Ma bucur ca fac parte din DC.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ken spune:

MULTUMESC CA EXISTATI.SA VA DEA DD NUMAI BINE.VA MULTUMESC PT CA DATORITA VOUA PUTEM SA NE IMPARTASIM NECAZURILE SI BUCURILE CA NU NE MAI SIMTIM SINGURI.SA NU NE PARASITI NICIODATA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

quote:
Originally posted by vilma

Am revazut si eu cu ochii mintii primele zile de DC. Ce bucurie a fost sa gasesc un site cu acest profil in limba romana. Si ce bucurie si mai mare cand am descoperit comunitatea, forumul. Si cand descopeream aici mamici cu copii de varsta copilului meu, unele mai aproape, altele din colturi prea-indepartate ale lumii.
Ma bucur ca fac parte din DC.



Mea culpa dar nu ma abtin sa nu scriu:

Off topic:
Vilmuta bulinuta
End offtopic:

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kehleyr spune:

Si eu am aproape 4 ani e forum - cred ca ii implinesc zilele acestea, chiar. Multe s-au schimbat de atunci in viata mea. Pe multi de aici simt ca ii cunosc foarte bine si imi sunt dragi desi nu i-am intalnit niciodata. De altii, la fel de multi, imi pare rau ca au ales sa plece, dar asta e, timpul trece, cu totii ne schimbam.

Prin ce difera DC-ul? Eu as zice ca desi e un site de "profil", aici se poarta multe discutii interesante si despre alte teme. Imi place ca sunt si persoane mai mature, pe alte site-uri ma simt ca un bosorog la cei 30 de ani ai mei . Imi place ca desi exista si certuri (inevitabil, probabil) tonul general al discutiilor este OK, cu mult mai putin radicalism (? exista cuvantul?) si duritate decat in alte parti.

Si imi place ca dincolo de a fi o comunitate virtuala, este o comunitate care s-a implicat concret, dupa puterile si vointa fiecaruia, si in ajutorarea unor persoane care au avut nevoie de ajutor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Christel spune:

Si eu tot aici inca de la inceput, desi multa vreme doar am citit.

Ma bucur mult ca exista DC.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

...asa este!ADOR ACEST SITE!

...este exact ce am scris la subiectul meu acum cateva zile ...

de ce sunt zilnic pe acest site!? ...pentru ca:
Ce ne diferentiaza de alte comunitati Online?
Probabil sufletul, slabiciunea, taria, ambitia si iubirea.



quote:
Originally posted by Elenalove27

ohh fetelor...acum 3 ani ma rugam impreuna cu VOI la Dumnezeu sa imi lase baietul in viata...ieri nu ma saturam sa citesc pe forum felicitari pentru venirea pe lume a lui DAVID al meu si pentru frumoshi 3 anisori ai lui Alvarica...iar acum nu ma pot aduna sa citesc CONDOLEANTELE pentru MAMICA MEA!!!

cat de mult sufar DOAMNE ...cat de mult...

parca nu se mai termina odata ...traiesc numai oftand...




POZE

"Happiness is not having what you want.It is wanting what you have."Anonymous



VA IUBESC


POZE

"Happiness is not having what you want.It is wanting what you have."Anonymous

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Sunt aici pe DC de cateva luni si aici mi-am gasit linistea, bucuria, prieteni adevarati!Aici am invatat multe!Ma bucur si va multumesc , caci existati!Aici ma simt intre prieteni !

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

DA,si eu sunt dependenta de DC...am facut "cunostinta" cu voi acum 2 ani si ceva cand eram graviduta....si tare mult m-ati ajutat!!!
Aici mi-am facut prieteni si multe,multe cunostinte.
Azi mi-am facut cumparaturile impreuna cu una din prietenele mele de pe DC...si ce bine a fost!!!
Va si ma bucur ca existati!

Sarbatori fericite la toata lumea!






Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

Mergi la inceput