Sunteti aici? (sentimental)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angelp spune:

va saluta si un membru mai vechi pe forum desi cam neactiv in ultima vreme(din cauza unor probleme)....dar cu siguranta v/oi reveniiiiiii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Priscilla spune:


Eu v-am cand eram cu fetita mea care acuma are 11 luni,insa de inregistrat m-am inregistrat abia in urma cu 6 luni.


Acum imi pare rau ca nu am fost inspirata sa ma alatur voua mai devreme,ca Alex nu-mi mai lasa deloc timp si spatiu si mie sa ma pot bucura de calculator.Asta este asteptam vremuri mai bune si pe la noi.

Intr-adevar creeaza "dependenta".


Iolanda Alexandra 11 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abbi spune:

si eu va scriu de putin timp.multor intrebari le-am gasit raspunsul aici.desi nu va stiu,fetelor, ma simt ca intre prieteni, pe DC.

la buna vedere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabidari spune:

Buna fetelor,eu sint noua pe aici ,dar am citit cu placere ce ati scris voi pe aici,si mi-a placut ,asa ca daca ma primiti ma alatur si eu voua!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzi.simona spune:

raspund si eu la apel, normal ca sunt aici, unde altundeva

poza cu noi
poze diverse
Simona, mama Antoniei (27.06.1998)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CrisaS spune:

Buna!! Si eu sint noua pe-aici dar nu e zi in care sa nu scriu.Am sa va spun si cum am devenit dependenta de DC. Verisoara mea care are un copil superb , de 7 luni , este membra mai veche. O tot vedeam ca scrie toata ziua undeva si tot timpul pe ecran era doar pagina cu forumul .Pina intr-o zi cind am intrebat-o ce face acolo. Mi-a zis ca e inscrisa pe un forum super.A mai durat ceva pina m-am inscris dar citeam zilnic acolo unde posteaza ea.Ba mai mult am citit si tot din urma.Imi place mult forumul si va doresc ani multiiii!
Crisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Salutare si o !

Prima data am intrat intamplator pe forum. Eram mare fan Rodica Ojog Brasoveanu si vroiam sa stiu titlul tuturor romanelor scrise de ea. Am dat pe Google search si am aterizat in plina discutie la Zona Artelor pe

Apoi au venit problemele din timpul sarcinii si, de cate ori intrebam ceva ... se gasea un sfat sa macar o incurajare. Si a aparut cu bine Spiridusul

Alaptat, colici, nu vrea sa doarma, nu mananca cum trebuie cineva tot raspundea S.O.S ului meu

Si Spiridusul a crescut, si mami a avut timp sa le descopere pe dragele ei prietene din Timisoara, sa se mai bage in seama la o discutie despre cura de slabire, sa vina si ea cu sfaturi ca de acum am trecut la categoria

Bun, n-a fost totul roz bombon Uneori m-am , alteori am , alteori m-am si n-am mai intrat cu zilele dar ... voi ati fost la aceiasi adresa, mereu asa ca




mereu.....

Mamica de spiridus

Spiridusul in al treilea an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bobitamica spune:

Cat de melancolic...

Am scris prima data pe DC in momentul in care am cautat sa vad daca mai exista fete ca mine,fete care isi doreau din toata inima un copilas si ateptau de ceva timp. Am intrat la "asteptand un ingeras in viata mea.." Apoi am ramas insarcinata si minunea mea are aum deja 2 anisori. Acum sunt la serviciu si caut toate topicurile sa citesc. Sunt dependenta de DC desi au fost si peridoade in care nu am scris.
DC

Bobitamica-mami de IRINA
16 iulie2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clarmai spune:

Eu l-am descoperit singura intamplator,am zis sa caut ceva pe net despre afectiunea fetitei mele,si am descoperit acest forum minunat care m-a ajutat enorm la vremea respectiva si ma ajuta in continuare.

Chiar daca nu postez subiecte mereu,citesc de la alti parinti care au aceleasi probleme asemanatoare cu a mea.Descoperim cu voi,invatam,cunoastem,ne cunoastem,ne tineti motivati,la curent si avem oricand in orice situatie un umar pe care sa plangem sau un motiv de bucurie,pt mine sunteti ziarul de dimineata,partenerul de cafea,prietena din parc,colega de servici,invatatoarea,confidenta in probleme delicate,ghidul de crestere al unui copil,amintirea din copilarie si multe altele.Va multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Carpe diem,!





*Blackmoon Lady 11+si lipistocul meu iubit
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput