Toate forumurile Sertarul albastru  Best of DC

Sunteti aici? (sentimental)

(12 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 16
Mariaa
Mariaa

5810 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Mariaa un Mesaj Privat  Reply with Quote
'Rabdarea este cheia fericirii ! !

sunt aici si ma intorc aici cand mi-e greu, ma intorc aici cand ma bucur tare, ma intorc aici cand am nevoie de un sfat, ma intorc aici cand am ratacit drumul...intr-o buna zi DC va vedea si steluta mea !

desprecopii.com

Mariaa
Mergi la inceput
alincic
alincic

1013 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite alincic un Mesaj Privat  Reply with Quote
Sunt si eu aici din 2006.
Cind a cumparat sotul leptopul si mi-a instalat internet,l-am rugat sa-mi gaseasca ceva informatie "despre copii".Ca deh,avind trei copii mici,mai mult timp petreceam cu ei si pe linga casa.Si atunci sotul a scris: www.desprecopii.com .Nici pina acum nu-mi vine a crede ca asa usor am dat de voi.Si ce mare mi-a fost bucuria cind am intilnit-o aici pe colega mea de clasa cu care nu ne-am vazut de ani de zile.Si ce placut era sa te intilnesti cu fetele la o cafenea sau la o pizza si sa discuti de parca te stii de ani de zile.Nu dupa mult timp am plecat in State,viata noastra a suferit o schimbare mare.Si ce GREU mi-a fost cind nu aveam net....Acum avem, si nu este zi sa nu intru aici si sa vad "ce fac fetele".Am gasit aici mereu informatia de care aveam nevoie si prieteni dragi.De cite ori nu am plins si eu citind povestirile voastre.Sau cind citesc despre vre-o problema grava sau copil bolnav.Cind am vre-o bucurie ,ma gindesc sa vin acasa si sa scriu mai repede.
Inca nu am reusit sa-i cunosc pe multi dintre voi,dar va multumesc la toti care ati contribuit la acest forum.
Am scris cam mult,poate voi mai reveni cu alt mesaj.

Alina,nascuta in Chisinau
Sami,Evi,Lori,si taticul nostru drag
album
Mergi la inceput

Bluel

581 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Bluel un Mesaj Privat  Reply with Quote
I confess....I'm DC addicted, too
But please don't tell to my big boss
Mergi la inceput
b.nica
b.nica

6096 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite b.nica un Mesaj Privat  Reply with Quote
buna ziua la toti forumistii DC,
dupa o perioada de acomodare si dupa ce am incercat sa va cunosc incerc sa ma fac si eu cunoscuta dar, pt. ca sunt putin timorata ....deocamdata, atat.
Mergi la inceput

violeta69

5665 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite violeta69 un Mesaj Privat  Reply with Quote
si eu sunt aici de 3 ani!
am devenit dependenta de DC!
aici mi-am facut prieteni dragi si pt asta va iubesc,pt ca mi-ati dat ocazia sa am asa fete dragi si speciale langa mine!

uite ca azi sarbatoresc 3 ani de cand sunt o floare rara!
va multumesc ca existati!

Vio,mamica de viitor "avionar"
*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

Editat de - violeta69 on 20/05/2007 14:41:46
Mergi la inceput
didadi
didadi

243 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite didadi un Mesaj Privat  Reply with Quote
LA MULTI ANI!!! Violeta si la cat mai multe postari....
Mergi la inceput
mada101
mada101

83 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite mada101 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Eu va urmaresc cam de 1 an...am inceput sa va scriu de curand...parca nu aveam curaj, dar de cand sunt aici cu voi ma simt minunat, viata e mai roz...am f multi priteni...adica pe VOI...la bine si la greu..

Pupici multi
Mada
Mergi la inceput
marybell
marybell

966 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui marybell Adauga semn de carte la raspuns Trimite marybell un Mesaj Privat  Reply with Quote
nici eu nu sunt prea "veche" pe forum insa m-am lipit de voi destul de tarziu si anume dupa ce va citisem in mod regulat de vreo 3 ani. am gasit curajul sa ma inscriu abia cand am ramas insarcinata si normal ca eram zi de zi la odisee.

azi am realizat ca sunt "dependenta" de voi, ca nu trece nici macar o zi fara sa intru sa va citesc si sa vorbesc cu voi.

va pup din suflet pe toti si va multumesc ca existati.

multe flori si multi pupici celor care au dat nastere acestui site. mamica si taticul familiei DC

Marybell si bb Erik (23 dec 2006)
poze bb
poze Botez

varsta Erik
Mergi la inceput

anca_vlad

3186 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luianca_vlad Adauga semn de carte la raspuns Trimite anca_vlad un Mesaj Privat  Reply with Quote
bine v-am gasit si eu!
de vreo 4 ani bantui prin zona si abia de saptamana asta mi-am facut curaj sa zic asa sa si scriu!

La multi ani, de fapt la cat mai multi ani!
Mergi la inceput
belutza
belutza

1956 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite belutza un Mesaj Privat  Reply with Quote
Cred ca multi dintre noi am bantuit pe aici mult timp pana sa ne inscriem.Nici eu nu am prea mult timp de cand m-am inscris , dar vreau sa va zic ca nu trece zi fara sa va scriu cate ceva .
E super tare site-ul. Pupici

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."
Mergi la inceput
Pag. din 16 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com