Sunteti aici? (sentimental)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns taedi spune:

Buna tuturor mamelor.Sunt membra de trei zile.Sunt mama si o sa mai vina barza peste 6 luni.Imi place de voi si subiectele voastre,am citit tot si mi-a placut mult.Am unvatat multe.Va pup pe toate si va doresc numai bine si multa sanatate copilasilor.

edith

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_mihnea spune:

Si eu va iubesc si va citesc zilnic!!!

Edit: Ia uite ca mai am putin si fac 3 ani!! Woww...


Adriana si Mihnea Stefan (11.11.03)

Creatii culinare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Sunt aici pt va iubesc ,pt ca pot sa spun tot ce vreu si nu imi pasa ..................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexxia spune:

Si eu sunt aici, din 30.09.2002 ( intai ca OanaD si apoi ca Alexxia ).
Am ajuns aici cautand cat mai multe informatii "despre copii" si aici am ramas .

Alexxia Ruty ( 25.07.2001 ) si Thea ( 28.09.2006 )


"Poti fi increzator in ziua de maine daca umbli astazi cu Dumnezeu!"

PERLELE RUTICAI Avem perle noi

www.totsites.com/tot/ruty_thea" target="_blank"> RUTY SI THEA AU PAGINUTA

POZE

www.sanatatealoevera.ro " target="_blank">Vrei sa fi liber ?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gulser_30 spune:

si eu sunt pe aici de ceva timp dar mi-a luat mult pina am reusit sa ma inregistrez.de site ce sa zic ...e un site de milioane,bineinteles ca si la mine a crerat independenta daca nu intru cel putin dimineata si seara ...nici nu se poate altfel.imi place foarte mult ca indiferent ce problema ar avea cineva ,imediat toti vor sa ajute sa dea informatii.eu sunt o viitoare mamica(m-am hotarit pt adoptie,deoarece nu pot face copii)si va pup pe toate viitoarele mamici ,mamicile, viitoarele bunici si bunicute.sa va traiasca ingerasii si sa fiti fericite alaturi de ei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_al_jaafari spune:

Acest site creaza intradevar dependenta!


PRIVILEGE 12+
http://new.photos.yahoo.com/simo_al_jaafari/album/576460762356781540

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-file spune:

Pacat ca nu am mai mult timp pentru a citi totul din acest forum,caci sunt multe lucruri interesanta.Intr-adevar creeaza dependenta.E deja trecut de 12 noaptea si trebuie sa ma culc caci voi fi obosita la serviciu.Dar cite putin in fiecare zi, si ma laud la prietene cite stiu eu despre...sau despre...si ma intreaba de unde?Iar eu spun:De la prietenii mei de pe forum!Deja am initiat pe una dintre prietenele mele ,mai trebuie sa o inscriu caci nu se pricepe.Dar in curind...O zi buna ,voua tuturor!Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amyana spune:

Desi stau cu nasul in fiecare zi pe forum, scriu rar, dar gata de acum ma fac fata cuminte. Pentru mine DC a fost un mare sprijin cand am fost gravida si aveam probleme. Desi toti imi spuneau ca in cazul meu sansele sunt f mici, am citit aici cazuri similare si am prins curaj!! Si uite asa am crezut in minuni si chiar am avut parte de ele. So, acum sunt fan

mami &Andrei



"Esti absolut in sigurantza cand nu te afli nicaieri..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lily spune:

Buna !
Timpul trece, dar depinde cum ne influenteaza ceea ce ni se intimpla, ceea ce facem si ceea ce putem deveni.
Aflind anumite lucruri, informatii, raspunsuri la dileme, sintem multumiti, chiar fericiti. Cind insa nu am realizat ce ne-am propus, putem deveni tristi, apatici, indiferenti.
Daca sintem multumiti, cred ca devenim si noi cumva datori sa daruim altora din putinul nostru.
Daca sintem nemultumiti, atunci sa incercam sa nu devenim razbunatori, rai, sa nu ne izolam si sa nu incercam sa dam vina pe altii pt nerealizarile proprii. Sigur, va rasari soarele si pe strada noastra.

Citind mesajele de pe acest site , de-a lungul vremii, am ramas cu impresia ca el e f. important si ca , a devenit parte din viata fiecaruia.
Pe mine nu ma influenteaza orice. In special ramin impresionata de sufletul care este pus intr-o lucrare. Exista multi oameni care 'fac' un anumit lucru: din interes/din obligatie/din obisnuinta etc.
Acest site consider ca e facut din suflet, din dragoste pentru fiintele acelea micute ,plapinde, inocente care sint copiii, dar si pentru toti ceilalti oameni.
Am intrat desprecopii.com intr-un moment in care nu stiam mare lucru ce inseamna lumea virtuala, ce efect au mesajele scrise pe un forum asupra celor care intra si le citesc, ce interpretari pot apare daca nu esti atent la tot mesajul si 'decupezi' bucati din el... Am constatat ca exista diferente intre lumea reala si cea virtuala , insa pe un site poti comunica mult mai usor si mult mai repede decit in alta parte.

Daca am scris ceva ce nu trebuie, daca am suparat pe cineva imi pare rau, nu a fost cu intentie. Si desi <<adevarul doare>>, mereu am ramas sincera.

Va multumesc pt ca existati!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanae spune:

Pt. mine ati fost de mare ajutor in timpul sarcinii.Chiar daca nu scriu f.des - de citit o fac in fiecare zi.Pot sa spun ca am devenit un pic dependenta,dar o dependenta care imi face placere.

Mergi la inceput