PM-ul

PM-ul | Autor: didi-anda

Link direct la acest mesaj

imi puteti spune, va rog, de ce nu-mi mai apare ca am PM? pana nu demult,l-am avut. chiar am si primit mesaje.
va multumesc

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

dute la tine in PM si in dreapta sus ai obtiuni... poate l-ai dezactivat din gresala.

Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Didi trebuie sa activezi PMul ca sa primesti mesaje. Momentan vad ca NU ai optiunea de a primi PM activata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

problema este ca nu stiu cum sa-l activez. l-am avut activat, dar stiu ca s-a activat automat. nu ma prea pricep la astea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

- apasa Mesaje Private din meniul stanga
- Obtions "coltu dreapta sus"
- bifeaza casuta "Activeaza mesajele private"
- bifeaza casuta daca vrei sau nu sa primesti e-mail sa te anunte ca ai PM
- alege forma de vizionare, mesaje ce primesti mesaje ce sc daca vrei in 2 locuri separate sau ambele tipuri intr-uns ingur loc.
- apasa butonul Trimite modificarile




Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

multumesc mult de tot1 am reusit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

quote:
Originally posted by didi-anda

multumesc mult de tot1 am reusit!




Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput