Profesorii ....... la apel

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Am revenit si eu asa cum am promis.Cam tarziu dar...e bine si asa.
Asadar: Georgiana(31 ani), profesor limba engleza, mami de Stefania ( 2 ani si 10 luni).Am stat in CIC 2 ani si m-am intors la scoala in luna septembrie.A fost super si ma simt bine intre copii.Desi uneori sunt cam obositori
Diana sa-ti traiasca Andrei.E nascut pe 8 nov, eu pe 6 nov .Scorpioni...
Cam atat pentru inceput.Va astept si eu la taclale
Apropos de subiectul vechi.Am trecut si eu pe-acolo dar pana la urma am lasat-o balta ca nu prea era activ.Poate aici e lumea mai vorbareatza.Ca eu una...sunt



www.tickercentral.com/view/7a9b/1.png" target="_blank">Christmas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Pai m-am linistit , am crezut ca ati dat bir cu fugitii .
Eu sincera sa fiu ,nu am cautat subiectul vechi dar am asteptat o miscare la acesta.

Deci, Carmen(31 ani impliniti pe 02.03.1975)predau biologia artistilor si sunt mami de Melania Ioana aproape 2 ani ( nascuta pe 14.01.2005 ).

Va dorim si noi un An Nou cu satisfactii, bucurii si impliniri dar nu in ultimul rand cu sanatate !


Melania (14.01.2005) si mama Carmen

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana1971 spune:

Buna fetelor

LA MULTI ANI !! SA FIE UN AN CAT MAI BUN PT TOTI

Georgi - deci tot scorpion... din cate am obs pana acum(are 1 an doar) e capos si face numai ce vrea

Melania- nu fugim noi asa repede...si LA MULTI ANI !!la Ioana de sf Ion .

Cum ati petrecut sarbatorile?? noi am stat acasa ca bb are numai 1 an si nu ne-am organizat din timp. La anul am vrea sa inchiriem mai multe fam cu copii o cabana pe langa Bran, Moeciu ...si sa petrecem acolo.
Atentie la viroze...la noi in Timisoara e plin...chiar si eu cu Andrei am stat in nov. la spital 4 zile pt o bronsiolita urata.
Cine incepe scoala Luni le doresc putere de munca

va pup
Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Salutari.
LA MULTI ANI SI MULTE IMPLINIRI !!!
Eu incep scoala luni .De fapt marti ca luni am zi fara nici o ora dar tot dau o fuga pana acolo.
Diana sa stii ca asa suntem noi scorpionii .Pregateste-te ...Dar e bine si asa sa stii.
Va pe toate (nu cred ca am vazut baieti pe-aici ) si numai bine.

P.S.Si la noi bantuie virozele.Pana acum am scapat.sa speram ca si de-acum incolo.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Diana ,Melania iti multumeste pentru urari, i le-am transmis eu , Carmen

Noi tocmai ne-am pricopsit cu viroza sau ce e,Mel are febra 38.9 si toata fierbe.Sper sa scapam numai cu paracetamol si sirop de tuse.
Nu-mi amintiti de scoala rogu-va ! ma apuca groaza.


Melania (14.01.2005) si mama Carmen

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

SALUTARE!!
Un CV al meu...Ana-maria, din iasi...fosta pofa de chimie-fizica timp de 6 ani, timp in care mi-am dat definitivatul si primele 2 inspectii la gradul 2, dupa care am plecat ca farmacista-ca a doua specialitate. Sincer nu-mi pare rau si acum is mult mai multumita. Astept sa ma contraziceti!!!!

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

poze Ioana-Catalina

Povestea nasterii Ioanei-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Eu sunt in CIC din vara lui 2003 si reincep activitatea in septembrie 2007. Ma gandesc cu groaza cate schimbari s-or fi facut intre timp, sper numai de forma si nu de fond si sper sa recuperez repede. Vreau sa ma inscriu si la gradul I.

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinculet spune:

Buna,
Am fost profesoara de biologie 4 ani la un liceu, am ramas in concediu de maternitate si intre timp am cautat un alt loc de munca.
Pentru mine invatamantul a fost o experienta frumoasa si interesanta, am plecat acum 3,5 ani din invatamant motivul salariile fff. mici. Dupa ce am dat exammenul de definitivat salariul s-a marit cu 80 de lei, si atunci am zis gata nu mai pot sta cu salariul acesta si am renuntat.
Acum lucrez la un parc national ca biolog.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mira_m spune:

Faca cineva o listuta? Ma inscriu si eu - predau lb si lit romana la un liceu.
De-abia astept sa imi intalnesc elevii, chiar daca mai e putin si luam iar vacanta!
Un an nou doar cu impliniri.

Don't talk unless you can improve the silence!
Mami
&minunea mea ( mai 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Buna! Sunt profesoara de engleza si ma pregatesc pt def anul asta. Ma bucur ca ati deschis acest subiect.Revin numaidecat!

Mergi la inceput