Sexul fara orgasm

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anca Wish spune:

quote:
Originally posted by notquiteso
Chiar nu stiu ce as mai putea spune.. Stau cu gura cascata ca fraiera, si ma intreb cum de nu va apuca pandaliile.

POZE
Mami de Dora-Maria (30.09.2006)



Daca nu cunosti senzatia, nu ai trait-o niciodata, nu faci o tragedie din lipsa orgasmului. Exact cum ai spune "Imi place Australia si mi-e dor de acele locuri", dar nu ai fost niciodata acolo.
Dar, daca ai simtit si stii cum e sa fii pe culmi, atunci sa te tii bine. Nu se mai poate fara.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

AncaWish - suuuper raspuns !
Asa e, odata ce stii cum e foarte bine, nu te lasi pana nu e foarte bine !
Eu am fost la medic pe chestia asta, dupa ce nascusem si din n`shpe motive nu reuseam, imi era clar ca la mine e problema. Iar cand in sfarsit am revenit la normalitate, am fost foarte happy


Daria & www.webshots.com/user/giulia16" target="_blank">GIULIA_(2004_08_16)
Ekipa albastra: Crystina - Mephala - Khristin - Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanduta spune:

Eu de obicei imi indrum sotul spre orgasmul meu. Imi place sexul trebuie sa recunosc si o fac doar cand sunt in dispozitia necesara chiar daca asta inseamna sa "sar" realmente pe barbat sau sa-l provoc. Incerc sa nu ma plictisesc si sa nu devina o rutina, incercand difete poziti. Asta fac eu si merge.Sunt multumita, dar bineinteles ca ma si masturbez.

bogdan sanda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AnaGN spune:

n

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corina_mari spune:

si la noi a fost foarte frumos, am avut aproape tot timpul orgasm, dar dupa ce s-a nascut baiatul totul s-a schimbat. Nu mai simt placere, nu mai vreau, simt numai durere si usturimi. Nici cu degetul, limba nu ma mai satisface.
PS: copilul are 3 luni jum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca Wish spune:

Corina, ai nascut natural?

Nu e normal sa te doara si sa te usture.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corina_mari spune:

Nu am nascut natural, am nascut prin cezariana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madairina spune:

Dupa parerea chiar daca nasti normal sau prin cezariana durerile sunt sau mai bine zis disconfortul. La mine (am nascut prin cezariana) am avut probleme cam 5 luni. Dupa lunile acestea pot sa zic ca totul este OK.

Poze Robert
http://new.photos.yahoo.com/alexandrumadalina/album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns incognito spune:

Corina_mari,secretia vaginala cum este?Parerea mea-ai nevoie de un examen de secretie vaginala si un consult ginecologic.Faptul ca nu mai vrei-probabil aici se impletesc perioada de acomodare cu prezenta copilului in viata voastra,grija bebelusului si oboseala iar peste acestea se suprapune si disconfortul local din timpul actului sexual.
Incognito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamycutza spune:

si la mine pot zice ca totul merge ok in privinta sexului,si a trecut o diferenta d 13 ani de la prima nastere,recunosc ca am intampinat si eu probleme legate de sex pe parcurs dupa nastere .Acum am spus ca merge ok...dar din cauza grijior si a altor probleme minore zic eu legate de copii nu familiare nu pot sa mai am orgasm ca inainte ...probabil asta este cauza multor femei care nu au orgasm mereu ,adica la fiecare act sexual,mai ales la mamicile cu copii mici,oboseala,grija, stresul asta conteaza f mult sa nu le ai ceea ce nu se poate binentels...eu le urez sa fie tari incontinuare si sa mai joace teatru din cand in cand la pat, cum se zice,pana trece perioada asta critica

mamy si fetitzele ei

Mergi la inceput