Pestisori de... zapada! (24)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Annemarie, hai da cafeaua !Astept !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anelis4u spune:

Pai bine mai Pestisorilor,eu va las pe prima pagina ieri si va gasesc azi pe a patra??E frumos?Hai repejor la cafeluta!Ori ati petrecut prea mult de valentine's day??
Dani sper ca ti-a placut cafeluta mea de ieri...
multi pupici cu lipici ..

Mircea(02.07.2002) si Anne

POZE
POVESTEA NOASTRA
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=9c26bf2cb852e748ad50f" target="_blank">Mircea
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=9c7152888cafc1187f281" target="_blank">DownSindrom.RO

Lacrimi pentru Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

multumim de cafea, anelis!

alexandrina, mamica si raluci (03.08.1997) si narci (21.09.2006), ingerasi
poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

N-am mai dat de mult pe la voi... nu va suparati, nu ?
Am fost la dr. Nu sunt foarte bine... adica am contractii, bb-ii apasa pe iesire... sper sa mai stea vreo 2 sapt.

si dau un semn cand am noutati


Eliana & (34 sapt.) si Elena (23 octombrie 2004)www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">
S-a mai nascut o stea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anelis4u spune:

quote:
Originally posted by elyanne

N-am mai dat de mult pe la voi... nu va suparati, nu ?
Am fost la dr. Nu sunt foarte bine... adica am contractii, bb-ii apasa pe iesire... sper sa mai stea vreo 2 sapt.

si dau un semn cand am noutati


Eliana & (34 sapt.) si Elena (23 octombrie 2004)www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">
S-a mai nascut o stea





Awww,imi pare rau sa aud ca nu esti bine!Suntem alaturi de tine daca ai nevoie de ceva si nu ne suparam...Principalul e sa fi tu si bb bine..
Multa santate si ai grija de tine..
Asteptam vesti de la tine cat de curand..Spune-i la bb sa mai astepte un pic..te imbratisam

Mircea(02.07.2002) si Anne

POZE
POVESTEA NOASTRA
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=9c26bf2cb852e748ad50f" target="_blank">Mircea
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=9c7152888cafc1187f281" target="_blank">DownSindrom.RO

Lacrimi pentru Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna ziua , baltutza !

A trebuit sa caut cateva capitole ca sa va gasesc ...pai se poate ...unde ati disparut ?

Ely , hai ca poate mai stau akolo bebei .....stai linistita .....pup si ma rog sa fie bine !

Restul " pestisorilor " ce fac , ce mai zic ?

Anelis , unde-i cafeaua ?

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

si multumesc pt. gandurile bune.

Sunt cuminte, acasa, in pat... ma simt mult mai bine ca acum 2 zile.
Am mutat mandra la ea in camera, in pat obinuit (ceva mai jos ca inaltime) si ma bucur ca n-a protestat, doarme ne-ntoarsa. Sper sa mai stau un pic pe acasa, sa aiba timp sa se obisnuiasca definitiv in camera ei... ca aveam o grija sa nu nasc inainte si sa protesteze daca nu sunt eu acasa sau daca vede ca locul ei in patut este laut de bb-ei.

Am si 2 poze cu butoiu... facute de curand: http://family.webshots.com/photo/2939346840057231030vOyPDS


Eliana & (34 sapt.) si Elena (23 octombrie 2004)www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">
S-a mai nascut o stea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Fetelor scumpelor,am lipsit din lipsa de laptop...a fost plin de "bube"..dar l-am rezolvat
Intre timp am fost si la Disney,deci daca aveti chef de vizionat poze,sunt la semnatrura...a fost superb...scurt,ca doar o zi am stat,am vazut un parc,dar frumos pt Robert.

ELIANA si sanatate multa,multa...sa reziste bebei cat mai mult in burtica!!!

DANY,CHARLIE,CRISTINA la voi...suntem bine acum...dar nu am scapat nici unul din familie de virusul stomacal..am vomat si am avut diaree toti 3, vreo 2 zile...asta e...bine ca a trecut...

No,va pe toate,si pestisorii noi veniti ii salut..scuze dar nu mai sunt la zi cu stirile...am sa recuperez eu.. si weekend placut!








Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=12e3d1483e9c64814cf29c&utm_source=otm&utm_medium=text_url

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna dimineata !

Mirela, imi pare rau ca a trebuit sa treceti prin asa ceva , dar ma bucur ca s-a rezolvat .


Ely, stai cumintica si vb cu bebei sa mai stea akolo in burtica ....

Charlie ...pup !


Va pup si va urez wk-end plakut!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

cateva poze pentru voi
http://www.dotphoto.com/Go.asp?l=crig72&P=038C&AID=4314753&IID=149261642
o seara buna si pupici de la noi
la noi e o vreme ingrozitoare si n-am chef de nimic


www.dotphoto.com/Go.asp?l=crig72&P=038C&SID=141769&Show=Y " target="_blank">poze din vacanta

Mariuca




Mergi la inceput