mamici casnice (84)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ange spune:

Emily,ma bucur ca ai timp si de noi.la subiectul asta te binedispui.parol.
Da foto sunt din carrefour laval.este tare frumos.sa mergeti cand aveti timp.
iti trimit parola si id-ul pr m.p.Am sa deschid acolo un album special pt decoratii de sarbatori in care sa postam toate fetili
felicitari pt. primul cec!
beau cu placere paharul si-l ridic in cinstea ta.

"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

foto
foto recente
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=12366" target="_blank">povestea Maiei
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=16811" target="_blank">povestea lui Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

pai mai Alina bulina,daca in rest. ala si asa nu vezi nimic ma gandeam ca poate ca desert se da vreo portie de sex in grup ca doar nu te vede nimeni
Nu ma gandesc mai la ce te gandesti tu
ma gandesc ca mi se ard piftelutele stand cu voi aici.Toate numai din cauza voastra

"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

foto
foto recente
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=12366" target="_blank">povestea Maiei
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=16811" target="_blank">povestea lui Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

am facut un album nou:"decoratii de Craciun"
am pus prima foto(colectia Maiei de casute)
pup.somn usor Romania!
am plecat dupa copila ca piftelele cred ca-s scrum

"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

foto
foto recente
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=12366" target="_blank">povestea Maiei
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=16811" target="_blank">povestea lui Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

poza cu casutele Maiei este de anul trecut.cand vom decora anul asta o sterg si pun una proaspata.
am facut doar o proba
am taiat-ooooooooooooooooooooo

"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

foto
foto recente
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=12366" target="_blank">povestea Maiei
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=16811" target="_blank">povestea lui Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emilly spune:

Ange mercic! si asa e, aveti o buna dispozitie contagioasa

ehe, acum vad ca si tu esti pestisor...si Bimilit la fel!!pe Mirela o stiu

ma duc sa mai deretec cite ceva, pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Emilly multzumesc si felicitari pentru primul salariu. Imi amintesc cu nostalgie, cum m-am prezentat eu acum circa si ceva de ani, cu o sticla de vin spumos sa le dau de beut, deh, era bun si ala daca-l gaseai pe timpul lui nenea care nu mai e.
Aici am luat doar o data salariu, cind am vazut ca prestez munca si banii asteptam, m-am gindit ca mai bine prestez la domiciliu, si am prestat, am o motzata care ma omoara.
Cami vezi ce faci la restaurantul orbilor, ca dupa aia se cheama ca se ca chiorii
Dana banana trimite-mi si mie pe mess, cine-i inamica public nr.1, ca eu nu m-am prins , macar sa stiu cine, ce voteaza.
Gabitza multzumesc, sper din suflet sa fie raceala si sa treaca.
Alina sigur ca ma vindec, n-am incotro ca nu ma lasati voi sa ma imbolnavesc.
Cuscra baga si tu niste poze cu bauturi pe ziua de astazi.

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

sara buna!

danutza sanate.nu da rau da io bag sama ca faci apropouri " subtile " colegului ca sa-ti faca respiratie "gura la gura".

cami , eu clatitele le fac cu iaurt si apa minerala , oua , zahar , faina , sare si lapte.toate le pun ochiometric.aaaaaaaa si pun ulei in compozitie.

fetelor da georgi pe unde umbla? oare nu si-a reparat calculatorul?

miha tu cum esti cu ccc calculatorul ?

banano nu a dat niciun semn mmiha?

bebeluselor dans

Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Danelutza,pe cuvantul meu daca stiu.
zic si eu una ,alta ca sa o oftic.



,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana

www.tickercentral.com/view/7a9b/1.png" target="_blank">Christmas


Un fulg pentru seara de Craciun







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

emily felicitari pt primul salar in $.ce ti-ai cumparat frumos?

olga, am o prietena buna la TORONTO , dar nu mai stiu nimic de ea de 3 ani.si ca sa nu ma bag la caut prietena iti scriu aici numele ei , poate ma ajuti sa o gasesc : DORA BOG.

edit : fetelor eu banuiesc cine e inamicul!

Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Bianca pai am auzit intr-o zi la televizor, cica pupaturile multe, apasate si cu ardoare , cica fac bine la stres, te relaxeaza, asha ca s-ar putea sa ai dreptate.
Ia shopteshte-mi si mie banuiala

Mey fetelor, lumea e nebuna rau, ia cititzi postarea lui Xenocid, de la subiectul: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=89359
am ris cu lacrimi, cred ca mi-a revenit respiratzia

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus

Mergi la inceput