O surpriza, surpriza!!!-Keylogger

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Marilen spune:

Am avut o discutie aseara cu el si a recunoscut ca el a instalat programul dar ca nu l-a folosit niciodata, ii cerea parola la un moment dat si el ar fi lasat-o balta...(asa spune el).Mi-a zis ca progr. este scos si eu vreau sa ma conving ca asa este. Cum pot afla? Eu am Windows 98. Am citit undeva pe aici ca as putea sa dau Search in My Computer dar in bara nu am gasit nici un Search(asa cum de exemplu am la servici)
Va multumesc tututror pt. raspunsuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clayhanger spune:

quote:
Originally posted by Jazz

Clay,
Doar daca a setat keylogger-ul sa ii trimita rapoarte prin email dar cum e aproape expirat (probabil are doar perioada de trial, nu isi permite sa plateasca peste 50 si ceva de dolari cat costa un programel-oricare ar fie el)... nu mai primeste nimic.


"Because woman’s work is never done and is underpaid or unpaid or boring or repetitious and we’re the first to get fired and what we look like is more important than what we do and if we get raped it's our fault and if we get beaten we must have provoked it […]for lots and lots of other reasons we are part of the women's liberation movement."-Ms.



Bun, bun, dar cu remote login-ul ce ne facem?

Pe de alta parte zice ca e vorba de Windows 98 si atunci nu cred ca isi poate face griji pentru asta.

Marilen, butonul de Start->Find->Files or folders ai?


Fashion is a form of ugliness so intolerable that we have to alter it every six months. - Moda este o forma de uratenie atat de greu de tolerat incat trebuie schimbata la fiecare sase luni.
Oscar Wilde

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilen spune:

Clayhanger,
am dat Start-Find-Files or Folders si apoi cautare in My Computer si mi-a aparut: Type
perfect_keylogger GIF Image
download_keylog... HTML Document
pc_answers_maga... JPEG Image
keylogger File

Si mai este o coloana cu datele modificarilor (iulie)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vandal spune:

Start - Run - regedit - enter

Salveaza baza de registre, compreseaz-o si da-mi un PM sa iti dau adresa de email. Mi-o trimiti compresata, o analizez si iti spun ce trebuie sa faci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dante01 spune:

quote:
Initial creeata de Marilen
...Sunt necunoscatoare in domeniu...



cred ca mai bine vb pe un instant messenger...
sa nu faca vreo belea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Poate face vreo minune cu registrii...

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilen spune:

N-am mai dat nici un semn de viata pentru ca am fost plecata.Am vorbit cu cineva, va veni sa vada despre ce e vorba, sper sa rezolve problema, daca nu, am inteles ca trebuie reinstalat Windows-ul.
Multumesc pentru raspunsuri tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Orice soft instalat se poate si dezinstala. Nu trebuie reinstalat windows-ul pentru asa ceva. Opinia mea desigur.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vandal spune:

quote:
Originally posted by marius

Orice soft instalat se poate si dezinstala. Nu trebuie reinstalat windows-ul pentru asa ceva. Opinia mea desigur.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro



Adevar graieste!

Mergi la inceput