Pentru copii - (hainute, lapte, cosmetice, etc.)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

quote:
Originally posted by danielac

Imi pare tare rau ca nu am nici o "putere" sa va dau niste buline negre la toate care va certati aici...

daca vreti sa transformati topicul asta, nascut din caldura si dragoste intr-un loc unde se ineaca frustrarile si alte monezi neplatite va rog sa nu o faceti, pentru ca pot sa rog si eu adminii acestui forum sa i-a masuri!

multumesc pentru intelegere! sper ca e ultima ora cand va spalati rufele in public! si nu aici va rog!


Fetita mea Diana-Maria are de acum, 5 anisori!
POZE


Suferinta unui copil de 4 anisori, Radu




Exact asta am cerut si eu :SA SE CERTE IN ALTA PARTE CA AICI NU E LOCUL POTRIVIT .

............................................
Mai bine te uiti la ciobul din ochii tai pana sa vezi paiul din ochiul meu !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

acesta este al doilea avertisment care vi-l dau la acest subiect si certurile iscate aici. La urmatorul imi rezerv dreptul sa inchid fara discutii subiectul.

Moderator

Freia si " target="_blank">Alexa

Terapia pentru Ema pe DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:


quote:
Originally posted by Freia

acesta este al doilea avertisment care vi-l dau la acest subiect si certurile iscate aici. La urmatorul imi rezerv dreptul sa inchid fara discutii subiectul.

Moderator

Freia si " target="_blank">Alexa

Terapia pentru Ema pe DC



personal cred ca ar fi pacat sa se intample una ca asta... desi am obosit sa mai cred ca toata lumea doreste numai binele celor necajiti!
nu stiu insa daca pentru cateva persoane, indiferent care ar fi acelea, trebuie inchisa "poarta" unora care au nevoie de ajutor!
poate ca alte masuri sunt mai binevenite!parerea mea!



Fetita mea Diana-Maria are de acum, 5 anisori!
POZE


Suferinta unui copil de 4 anisori, Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellatgv spune:

Offf! Tocmai am aflat ca cele trei fetitze sunt internate in spital la Ploiesti cu pneumonie. Tinand cont ca sunt nascute prematur, cred ca e destul de grava situatia. Fetele din Ploiesti, poate o sunati pe mamica sa vedeti unde anume e internata si poate va faceti timp sa o vizitati... Dumnezeu sa le dea sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

buna fetele,
acum am vazut topicul, e sf de luna...si e f aglomerat la birou...
vreau sa donez si eu jucarii de la Ema..., poate si hainute de fetita... pana in 4 ani
sa-mi spuneti unde sa trimit, poate imi dati un raspuns pe PM

pupici
Mari, mami de Ema

povestea Emei

poze cu Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

am deschis subiectul taman in aceasta idee daniela, DAR, pt ca este un dar am rugat de la bun inceput si am anuntat de la bun inceput ca nu vreau discutii colaterale pe aceasta tema. vrea lumea sa inteleaga bine, nu... asta este solutia.

mai cred insa... deh, natura umana, ca nu toti suntem un mar stricat si ca vom stii cum sa ne deosebim. asta inseamna mesajul de avertisment.

ma opresc, sunt cu nervii jos si nu vreau polemini acum. vreti sa ne paruim in grup? avem zz.



Freia si " target="_blank">Alexa

Terapia pentru Ema pe DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Mari_paun , ti-am scris PM .


Freia , ai mare dreptate !

............................................
Mai bine te uiti la ciobul din ochii tai pana sa vezi paiul din ochiul meu !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sorina-Alexa spune:

Am si eu geaca de fetita rosie,de iarna, in stare foarte buna + alte cateva lucruri mai grosute.
Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Sorina , pentru ce varsta sunt lucrusoarele?Eu am pe lista o gaza de un an jumate , aproape 2 ani .

............................................
Mai bine te uiti la ciobul din ochii tai pana sa vezi paiul din ochiul meu !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Buna, eu am un portbagaj plin de jucarii in stare f buna. Aveti idee de un orfelinat unde le pot plasa?

Multumesc

lina, cu Alina si Ana... si tati, evident

Mergi la inceput