Ajutor !!!

Ajutor !!! | Autor: gabitaco

Link direct la acest mesaj

Draga Buburuza de vreo 2 saptamani nu stiu ce se intampla dar nu mai reusesc sa vad pozele articolelor prezentate. Am incercat toate planurile pe care la stiam, am facut abdate, am verificat optiunile la media pt internet explorer.... nimic nu merge. Pe DC imaginile si iconitele se vad dar pe BUBURUZA nexam. Ce pot sa mai fac. Vreau sa cumpar niste jucarii si nu pot sa le vad. Dati-mi un sfat !!! Please!!!

Gabriela si Mateea Ioana 7.12.2005


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

Aaaaaa... Ooops! E prima data cand aud chestia asta si, sincer, nu stiu ce raspuns sa-ti dau... o sa intreb pe cineva mai priceput in chestiuni de ordin tehnic si-ti voi raspunde de indata ce ma lamuresc.

Mai are cineva problema asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

Aseara toata noaptea ne-am chinuit impreuna cu sotul, care se pricepe la calculatoare, si nu am reusit nimic. Am instalat si Mozilla Firefox si un alt program media... si nimic . Am fi tare recunoscatori daca ne-ati ajuta.

Gabriela si Mateea Ioana 7.12.2005


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Nici eu nu pot!

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

n-am mai auzit de o astfel de eroare, dar puteti sa incercati remediul delete cookies, inchis pagina de IE, restart PC si incercati sa accesati iar pagina respectiva.

Stergeti si tot ce aveti in Temp, poate sa provina si de acolo o eroare (nu e valabil intotdeauna).

daca tot nu va merge, spuneti-mi ce sistem de operare aveti, ce versiune de IE folositi si ora la care vi se intampla treaba asta.

Poate exista pe Buburuza limita de useri (desi ma indoiesc, ar fi tipat mai multa lume :D)



Freia si " target="_blank">Alexa

Terapia pentru Ema pe DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Da da... nici eu nu vad multe din pozele jucariilor. Am explorer 7.
Si nu le pot vedea cam niciodata: si la ora asta si zilele trecute.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

Am facut pana acum toate testele posibile: toate pozele se vad. Atat cele "fixe" - *.jpg, cat si cele animate *.gif. Deci sigur-sigur problemuta este pe undeva pe la setari.

Mergi la inceput