Tobogan Feber

Tobogan Feber | Autor: madau

Link direct la acest mesaj

Draga Buburuza, poti sa-mi spiu si mie cam cat de lung/inalt este toboganul www.buburuza.com/Scripts/prodView.asp?idproduct=1193" target="_blank">acesta???

Tare mi-ar place sa i-l fac cadou maimuticii mele de ziua ei, da nu stiu daca avem loc in casa (si) ptr el. Multumim ptr amabilitate

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
pozici la 10 luni
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">asa s-a nascut Miruna
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

Toboganul www.buburuza.com/Scripts/prodView.asp?idproduct=1193" target="_blank">Junior Foldable Slide este recomandat pentru copiii peste 18 luni. Este fabricat din material plastic de foarte buna calitate, colorat divers. Urcarea pe tobogan se face foarte usor datorita treptelelor late iar pentru siguranta coborarii, partile laterale ale rampei sunt inalte. Toboganul se pliaza usor, ocupand foarte putin spatiu.
Dimensiuni: Pliat: 93 x 27 x 46 cm; Deschis: 104 x 58 x 83 cm; Greutate - 6 kg.
Fabricat la standarde UE. Garantie: 6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Multumesc Buburuzo...are loc in casa..incepem negocierile

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
pozici la 10 luni
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">asa s-a nascut Miruna
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput