Emisiunea DANSEZ PTR. TINE (2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

quote:
Originally posted by Anderra

Super dansul hip hop al adrielei si a lui smiley, era de altfel de asteptat la experientza de dansator street dance/hip hop a lui smiley... la final nu am putu decat exclama wow!!

Anderrusha Nice To Meet You ...Here

"Nu e important ce ti se intampla ci cum reactionezi la ceea ce ti se intampla"



Intr-adevar!!! Au fost senzationali!!! Sunt favoritii mei si sper sa castige! Pe langa asta se si (cam) potrivesc! Mai sa fie...


Fiecare zi, plina de lumina, ma face sa-mi aduc aminte ca traiesc!

Biby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

mi-a placut mult de adriela si smiley. desi nu am nimic personal cu nimeni, cred ca s-a cam vrut ca echipa elenei si a lui cornel sa fie in finala.din prima emisiune mi-a placut cum au dansat, dar cred ca erau preferatii juriului, dar adriela cu smiley au dansat foarte bine si n-a avut juriul ce sa mai faca.sper sa nu dati cu rosii in mine... eu as fi vrut sa castige toti participantii, mai putin aurelian temisan si perechea lui. mi-i se pare o prostie sa apari la televizor sa spui ca vrei sa-ti aduca tatal inapoi in tara. acel tata este sanatos si a plecat de buna voie. nu-l tine nimeni fortat acolo. nu vreau sa supar pe nimeni si nici nu vreau sa credeti ca sunt o insensibila. din contra... vreau sa va spun ca si eu sunt in israel cu sotul meu. n-as fi acceptat pt nimic in lume sa mearga cineva din familie la aceasta emisiune si sa zica ca-si doreste sa ma duca acasa. mi-ar fi fost rusine. sunt sanatoasa si stau aici de bunavoie. sunt atatia oameni cu probleme ..si cred ca puteau sa ia in emisiune un caz mai important.
legat de emisiunea de astazi....a fost foarte frumoasa.. am plans ca de obicei...am ramas fara glas cand l-am vazut pe dani acolo..nu ma asteptam. dupa aceea, am stiut c-o sa fie acolo si mamele lui dana si ionut.oricum, a fost foarte frumos. m-au impresionat foarte mult si cazurile prezentate in aceasta emisiune.
cred ca m-am lungit destul...
numai bine..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Si mie mi-au placut cum au dansat Adriela si Smiley la hip-hop!
M-a impresionat si cand au iesit Dana si Ionut!! Desi era previzibil!!!
Nu mi-a placut atitudinea Elenei cand a aflat ca intra la duel saptamana viitoare!

Catalina & Robert-Andrei (4 ani)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_k spune:

eu nu stiu de ce am impresia ca Elena si Willmark au fost impreuna mai demult , acum 2-3 ani.Stie cineva ceva de asta ? Sau poate gresesc eu ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

sincera sa fiu, nu stiu nimic sa fi fost impreuna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ama_kaly spune:

Eu i-am vazut impreuna (pe Elena si micutzul Will ) acum vreo..2 ani sa zic in Mall Vitan.Insa nu stiu daca au iesit in calitate de prieteni sau iubiti .
Da Adriela si Smiley danseaza bine, dar eu as vrea sa castige ori Elena si Cornel, ori Victor si Carmen..visurile lor mi se par mai importante.
Eu de Seby (27 aprilie 2006) Poze mami, tati si Seby Erik Sebastian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Dintre cele 3 perechi finaliste, Elena mi se pare cea mai expresiva, povestea impresionanta apartine lui Carmen, iar Ariela si Smiley danseaza fain, dar n-au emotie in suflet si asta cred ca ii va dezavantaja in fata publicului larg. In plus am observat ca la dueluri importante, eliminatorii, nu juriul decide, notele sunt egale.
Eu tin cu Carmen!

Liliana
http://pg.photos.yahoo.com/ph/lgireada/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sileriki spune:

Si daca imi aduc aminte la primul duel cine era ??? Adrieka si Smiley vom vedea , dar la acest duel cred ca vor castiga Elena si Cornel
sa auzim de bine

evi , Eric 14.06.2000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Helenutza23 spune:

sunt sigura ca pe toti participantii la concurs ii vor ajuta sa isi rezolve problemele. acum, in faza asta a concursului mi se pare dificil sa spun ca vreau sa castige ala sau ala pt ca problema lui e mai grava. toti cei 3 ramasi au probleme grave din punctul meu de vedere. asa ca eu zic ca va castiga cine danseaza cel mai bine.

27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

greu de spus cine ca castiga... am vazut ca multa lume ii voteaza pe carmen si victor, dar elena si cornel n-au fost pana acum la duel , asa ca, nu stiu cata lume ii sustine..
imi pare rau ca se termina emisiunea, mai ales, ca dureaza mult pana o sa inceapa alta.

Mergi la inceput