Donatie: 2 carje / pat+saltea

Donatie: 2 carje / pat+saltea | Autor: miginuk

Link direct la acest mesaj

DRAGELE MELE,

CINE ARE NOVOIE DE 2 CARJE? LE OFER EU!

ACUM CATEVA LUNI DE ZILE AM FACUT O OPERATIE LA UN PICIOR SI O DOAMNA SUPER DE DRAGUTA DE PE ACEST FORUM - CRISTINA (TE PUP) M-A AJUTAT DANDU-MI ACEASTA PERECHE DE CARJE. ACUM, EU NU MAI AM NEVOIE DE ELE SI VREAU SA LE DAU SI EU MAI DEPARTE.
POATE CA SUNT SI ALTE FETE CARE SE AFLE IN SITUATIA IN CARE ERAM EU....

DATI-MI UN PM SI VORBIM.

PUPICEI.
GEORGIANA

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns joxy spune:

dana d
Bucuresti

Trimise - 09/11/2006 : 12:27:57

Vreau sa dau patutul cuiva care va avea copil sau are deja unul mic si nu are patut. Este de lemn cu saltea de iarba, curata, merge pana pe la 3 ani si peste ca in cazul nostru. Caut pe cineva cu posibilitati mici pentru care ar insemna un ajutor.

Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corina120 spune:

Buna ziua !Mai e valabil anuntul cu patutul ?Pt ca eu am mare nevoie si nu am posibilitati, nasc f curand si mai am un copil dar sunt din c-ta. Daca e valabil si l-ati putea trimite in c-ta platesc transportul va rog sa-mi raspunde-ti pe mess dyana_simpatica@yahoo.com.Va multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Imi pare rau, l-am dat demult. A gasit mama la biserica o familie saraca care asteptau un copil.
Sunt convinsa ca multa lume are un patut de bebe care nu-i mai trebuie, daca postezi un subiect nou la generale chiar si numai pentru o zi, cred ca ai sanse mari sa gasesti. Oricum, o sa intreb si eu pe la prietene cu copii.

Fetele mele

Iremediabil indragostita de CANADA

Mergi la inceput