Toate forumurile Maculatura!  FAQ

Schimbare ID???

Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 2

loneanbianca
loneanbianca

441 Mesaje

Link direct la acest mesaj  Arata profilul  Visiteaza pagina lui loneanbianca Adauga semn de carte la mesaj Trimite loneanbianca un Mesaj Privat  Reply with Quote

Schimbare ID???

Spuneti-mi va rog cum trebuie sa procedez ca sa imi anulez contul (cu
parere de rau)deoarece nu mai doresc sa ramina acesta din cauza faptului
ca nu pot sa imi modific ID-ul.... sa imi pun un Nick name.!!!! Am
inteles ca era in lucru problema...dar nu s-a rezolvat de 2 ani...

Va multumesc!! Si toate cele bune!

Sunteti super!!!

Poze

"Traim intr-o era in care pizza ajunge la noi acasa mai repede decat
politia." Jeff Marder.
      (0 aproba) (0 dezaproba) |
Veve
Veve

5036 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Veve  Trimite mesaj yahoo luiVeve Adauga semn de carte la raspuns Trimite Veve un Mesaj Privat  Reply with Quote
Daca vrei intr-adevar sa-ti anulezi contul il pot anunta pe ADMIN;insa daca vrei sa te reinscrii cu alt nickname ar trebui sa ne-anunti inainte.

www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina , www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060522" target="_blank">vevika & www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060521" target="_blank">"scaly monstel"

poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6
Mergi la inceput

Angelinne

793 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiAngelinne Adauga semn de carte la raspuns Trimite Angelinne un Mesaj Privat  Reply with Quote
deocamdata mai ramin asa....multumesc!

Angelinne
Mergi la inceput
Veve
Veve

5036 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Veve  Trimite mesaj yahoo luiVeve Adauga semn de carte la raspuns Trimite Veve un Mesaj Privat  Reply with Quote
"Asa",adica cu doua conturi?Asta nu prea se poate!O sa te rog sa ne spui la care din ele renunti...

www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina , www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060522" target="_blank">vevika & www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060521" target="_blank">"scaly monstel"

poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6
Mergi la inceput

Happiness_4_us

7083 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiHappiness_4_us Adauga semn de carte la raspuns Trimite Happiness_4_us un Mesaj Privat  Reply with Quote
Ups!!!

Nana, aspiranta la titlul de mamica!
Mergi la inceput
loneanbianca
loneanbianca

441 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui loneanbianca Adauga semn de carte la raspuns Trimite loneanbianca un Mesaj Privat  Reply with Quote
renunt la primul cu loneanbianca din motivul ca este numele real si ramin cu contul facut azi...angelline. multumesc!

Poze

"Traim intr-o era in care pizza ajunge la noi acasa mai repede decat
politia." Jeff Marder.
Mergi la inceput

aurel_cris

2028 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite aurel_cris un Mesaj Privat  Reply with Quote
Buna,as vrea sa stiu si eu daca se poate schimba ID,va rog?Nu vreau sa renunt la cont,este posibil?
Mergi la inceput
Gabbriela
Gabbriela

5866 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Gabbriela Adauga semn de carte la raspuns Trimite Gabbriela un Mesaj Privat  Reply with Quote
a fost o exceptie de asemenea schimbare ... dar nu se poate schimba... trebuie sa renunti la cont si sa faci unul nou... asa a spus admin.

Citeste la anunturi tehnice ...

Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato
Mergi la inceput

aurel_cris

2028 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite aurel_cris un Mesaj Privat  Reply with Quote
OK, am inteles multumesc mult pt raspuns.
Mergi la inceput
pet.cost2005
pet.cost2005

2571 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite pet.cost2005 un Mesaj Privat  Reply with Quote
Se pare ca se face doar preferential ... (scuze ex disperata, acum ardeiash, nu am nimic cu tine) doar ca raspunsul la anunturi acolo unde era subiectul cu pricina si imediata inchidere a lui mi s-a parut cam cu pusul pumnului in gura ... Am dat acolo exemplul unui alt caz tot atat de serios (gabi barta), dar .... se pare ca e mai normal sa ti se inchida gura decat sa se multumeasca utilizatorii forumului. Cum s-a putut in cazul disperatei, nu vad de ce nu se poate si la altii ... se poate, tehnic vorbind, dar ....

Petronela

Nu-ti fie frica sa faci un pas mare. Nu poti trece o prapastie din doua sarituri mici.

Editat de - pet.cost2005 on 06/12/2006 12:56:21
Mergi la inceput

Leditia

6720 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiLeditia Adauga semn de carte la raspuns Trimite Leditia un Mesaj Privat  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pet.cost2005

Se pare ca se face doar preferential ... (scuze ex disperata, acum ardeiash, nu am nimic cu tine) doar ca raspunsul la anunturi acolo unde era subiectul cu pricina si imediata inchidere a lui mi s-a parut cam cu pusul pumnului in gura ... Am dat acolo exemplul unui alt caz tot atat de serios (gabi barta), dar .... se pare ca e mai normal sa ti se inchida gura decat sa se multumeasca utilizatorii forumului. Cum s-a putut in cazul disperatei, nu vad de ce nu se poate si la altii ... se poate, tehnic vorbind, dar ....

Petronela

Nu-ti fie frica sa faci un pas mare. Nu poti trece o prapastie din doua sarituri mici.

dar...continui eu..se face preferential si e foarte urat ca se procedeaza asa(dar nu ma mira nimic,mereu a fost asa..cu unii muma cu altii ciuma)....In rest,sunt de acord cu tine.

POZE

Mergi la inceput
Pag. din 2 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina urmatoare

Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com