Iasule, mandra cetate (44)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns connie1974 spune:

Buna fetele,

Vad ca pregatirile sunt in toi. Pana cam la ce ora se sta, ca sa stiu daca vin mai tarziu, mai gasesc pe cineva?

Constanta si Calin
Calin - cel mai frumos poem al vietii noastre
http://pg.photos.yahoo.com/ph/constanta_pravat/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

:a noi formatia: eu, Ma5tei so Octavian un pic mai tarziu cu tata sau nu...in rest suntem ok..eu vorbesc pe de rost, zau...de dimineata parca a venit tzunami la firma. Eu doi dovleci din hartie, doua ghirlande sau 3 si cam atat. Cred ca voi avea copiii costumati, ca deh...nu se poate eu cu costumele la mine si ei necostumeti, va inchipuiti.
Pupici,
Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danna_36 spune:

Fetele, nu va lasati speriate de vreme, la noi e cald si bine, veselie si lumina, papa bun si multe altele...

Va astept cu drag

Edit, pt Connie: se sta atat cat vreti voi, nici mai mult nici mai putin, dar minim 3 ceasuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belnicol spune:

Salutare fetelor. Iertare pentru absenta, am mai intrat sa va citesc din cind in cind dar mai mult nu am reusit. Diseara nu cred ca pot veni, Matei nu are voie sa iasa afara vreo citeva zile, bag antibiotice in el de vreo 7 zile si mai am inca. Tata nu cred ca o sa ajunga acasa in timp util asa ca sint consemnata si eu la domiciliu.
Sint cam necajita, l-am dus o saptamina la cresa si acum tre sa-l tin 2 acasa fiindca a avut diaree si a racit. Si incep acusi munca si chiar nu stiu cum am sa procedez. In fine ...
Sper sa va distrati bine diseara, in ciuda vremii asteia reci si uricioase. Si nu uitati sa puneti poze! Neaparat!
V-am pupat. Multa sanatate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Eu n-am bostan...adica n-am reusit sa-l scobesc..ma primiti fara el?

Adriana
papa-bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Nici eu n-am bostan si nici ornamente si nici costumatie.. Pana la urma cumparam fiecare cate ceva sau stabilim la fata locului?

Mey,copilul meu a fost racit si mai are ceva secretii in gat.Dar am sunat-o azi pe dr si i-am zis ca mergem la niste copilasi si ne-a zis ca nu-s probleme de contaminare.Dar daca totusi va temeti de noi,stam cumintei acasa.


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:

hai, mey Miha...sa nu exageram, daca ai chiar si acordul medicului , sau vrei sa te sustragi cumva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by aime

hai, mey Miha...sa nu exageram, daca ai chiar si acordul medicului , sau vrei sa te sustragi cumva



Doamne fereste! Cum sa ma sustrag? Acum cand m-am pregatit sufleteste sa ies pe vremea asta? Si pentru prietenul nostru Dodo venim oricand si oriunde,numai sa nu se teama de noi.

Aaaa...si Robert a invatat sa spuna corect "copii" de bucurie ca merge la intalnire.


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasol spune:

gata am fost la casco,s-a rezolvat,joi avem programare la service si in 3 zile e gata masina ca noua,ce bineeeeeeeeeee
ooooooooo,ce as veni si io diseara,creca ce o sa va distrati

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gogosica_lu_solo/my_photos
anasol si david-andrei(06.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasol spune:

gagici ati plecat la cuconiada?

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gogosica_lu_solo/my_photos
anasol si david-andrei(06.01.2006)

Mergi la inceput