DC... altfel ( grup de suport pentru parinti) 2

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Crisa-77 spune:


Maine noapte plecam la Tg.Mures.Am mari emotii si sunt intr-o stare jalnica.Nu stiu de ce sunt asa c....oasa..Acum suntem in pregatiri. Sper sa ne intoarcem cu bine si cu vesti bune.
Va pupacim.

Krys si Andrei-Bogdan(23.03.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=137704ec8fb38b578d82f6&skin_id=o&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet si poze
POVESTEA NOASTRA


"Sa fii vesel tuturor si nimeni sa nu vada ca si fulgii de nea sunt
lespezi de mormant."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_t spune:

Krys, fii barbata ! Nu te mai gandi la ce e rau, gandeste-te ca faci ce e bine pentru Andrei.
Si noi facem cateva drumuri la Targu-Mures pe an, si mi se pare super epuizant numai drumul, daramite "actiunea" in sine.
Va asteptam cu vesti bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

Exista si incastre? Eu n-am vazut, dar nici nu stiu cum arata decat din ce am citit pe aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

quote:
Originally posted by cristina_t

fiindca am pus eu link' gresit, am pus o virgula in plus la sfarsit.
Trebuie http://www.materialedidactice.ro/
Gata am corectat si acolo.



..scuze, n-am fost atenta cand am scris, aici vroiam sa inteb daca exista incastre.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns axia spune:

Crissa, drum bun si sa va intoarceti cu vesti bune. Curaj !
Un gand bun de la mine si o


Magnolia hentz in careu ca firma e in Oradea, tocmai ce ma gandeam ca tu esti mai aproape.
In 2 ore tup tup cu masina.....

Eu ma uitam cu jind la tintar, la pozele cu animale, cu adjective si cu mai nu stiu ce. Sunt bune la ABA.
Si apoi am mai vazut un ursulet de cusut si niste cartonase cu elemente de imbracaminte.
Cred ca in esenta sit-ul este pentru gradinite sau scoli, dar unele merg achizitionate individual.
Prost e, ca nu au poze pentru tot, ci doar pentru o parte.

Fetele din Bucuresti, ce ati zice de o intalneala in w/e asta ?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns axia spune:

danilella4 uite aici te poti uita dupa incastre, daca vrei sa vezi cum arata. Nu au preturile puse, dar sunt poze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

quote:
Originally posted by axia

danilella4 uite aici te poti uita dupa incastre, daca vrei sa vezi cum arata. Nu au preturile puse, dar sunt poze.

Andreea, mama lu' Tiberiu
Micul Print

www.onetruemedia.com/shared?p=14900841022954c1c06c93&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">El e Tiberiu

Uita-ti intotdeauna dusmanii - Nimic nu-i enerveaza mai mult.




Multumesc, Axia. Am dat cautare dupa incastre si nu mi-au gasit nimic. Probabil ca nu stiu eu sa caut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magnolia spune:

Draga Axia , eu nu reusisem inca sa intru pe site-ul respectiv , dar dupa ce am intrat si am vazut ca sediul firmei e in Oradea , m-am gandit ca poate nu intri azi aici si scap de cearta...Acum , serios , sunt 2 impedimente: eu nu stiu sa conduc , asa ca sunt dependenta de sotul meu in privinta deplasarilor( dar , jur , numai in acest domeniu!) si apoi , am vazut ca foaia lor de comanda presupune sa lucreze cu firme , sa ai cont IBAN in banca , mie una mi se pare cam complicat . Si pe mine ma tentau cartonasele cu imagini , dar mi se par cam scumpe , chiar m-am gandit sa caut eu mai bine poze prin reviste si sa le lipesc pe carton( de la ciorapii de dama), dar sunt si alte jucarii , insa mi se par mai ieftine la casaretro.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magnolia spune:

Draga Crisa , drum bun si vesti si mai bune !Curaj! Ai luptat mult sa ajungi pana aici , nu te lasa acum! Noi toate , dupa cum vezi , iti tinem pumnii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magnolia spune:

Draga Daniela , dupa ce intri pe site-ul recomandat de axia , cauti in fereastra din stanga unde scrie:jucarii din lemn. Gasesti cu forme geometrice ( fara buton) si cu diferite animalute , gen dinozauri , pui , fluture , broasca , ferma de animale , cal ,ursuletietc . Au butonel pe fiecare figurina , de care copilul prinde cu degetelele si le potriveste in spatiul corespunzator formei.

Mergi la inceput