40 cu + sau - (cap28)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

Eu ma retrag de pe forum pentru totdeauna. Am multe adrese de mess, sper sa tinem legatura. Va pup si cu lacrimi in ochi pun capat (regret unele subiecte, dar nu mai rezist). Bafta in continuare si multa fericire va doresc! Editez sa va zic ca dupa ce imi inchid contul, MP nu mai imi puteti trimite, asa ca las adresa de mail aici: oana_george14@yahoo.fr


Mirela, cum vad ca citesti aici, imi poti inchide contul, dar te rog frumos nu imi sterge ultimele mesaje pe forum, ca vreau sa nu se credea ca plec neanuntata si vreau sa pastrez legatura cu persoane care isi doresc asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmi spune:

Eu nu zic decat atat. Citesc si ma crucesc...
Dana, cred ca ai dat adresa de email gresit, nu e ´t-online´?
Ma duc sa lecturez care-i baiul de se incinsera unele spirite asa..
Pup fetele,

Carmi


Foto Fabiano (20.10.05) , www.dropshots.com/day.php?userid=98905&cdate=20060410&cimg=1" target="_blank">video

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

ALOOOOO??? ce se intimpla fetili ca eu am incercat sa citesc da tare mii ca o iau de la capat ca nu mai intaleg NIKKK!Atita de bine ne-am simtit!cine se cearta?cu cine? cap 27 .2+7fac 9 !)noua e nr norocos dar de data asta vad ca nu e!Noi vb asa de ale vietii si hop o gropa in care careva nu stiu cine a calcat din greseala.(promis citesc cap 27 de la capat).Caaaa TRE sa inaleg! sau careva i-mi explica??
Cicina da eram acasa da a venit ploaia si aveam o defrisare la 9 si era cit pe ce sa nu ma scol . Acu tre sa ma duc cu tatajan sa scoata 100 amariti euro de vreo ruda ceva ,m
n-am inteles bine si cum eu am actele in regula aici m-a rugat sa-i
trimita pe adresa mea . Dupa mai intru ca tu stii ca bancile inchid la 1.30.Sper sa ajunga in timp si asteptind iar ma intorc la "buba" tot incerc sa inteleg!
Ce? Booh!
franzuzoaicili lu mama ci mai faciti voi ca tare mi-e dor sa ne intorcem mla calcat la facut mincare la povestit povesti!
Germania??? la apel!
america :doarme ,sau nu? eu cu fusele bunici nu stau prea bine !!
Uffff! Ce nacaz! dar poate tot raul e spre bine !
Simurel ce mai faci? GABITA da-i un covrig la colega ta sasa ca dac mesteca ----tace!!Vezi ca n-am uitat de ---2 noiembrie !!!
Hai fetili lasati supararea si gata .Unde e -ul nostru????
Eu vreau PACE nu RAZBOI! PORUMBELUL tu care eti simbolul Pacii treci oleaca pe aici poate facem ---LUMINA chiar daca vine craciunul si nu pastele!!!
pup si ma intorc!NA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Doamne, Soni, esti toata numai suflet!

Gabitza si nazdravanul Andrei-Stefan (25.05.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

S-au cam incis spiritele pe aici.... eu intasem sa va zic buna dimineata si bana ziua la un loc!


Oana, imi pare rau ca pleci! Poate te razgandesti



www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mik spune:


Bre, Soni, da' multi mai spui tu acolosha.

Am cazut ieri bolnava si mi-am facut pe deasupra vaccinul de gripa.
Sunt un pic pe alaturi azi. S-ar putea, daca vad un iepuras, sa-i spun "Mai, pisicule !".

la


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Fetelor, eu intru cam odata pe zi, dar chiar nu mai inteleg ce se intampla...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lu.more spune:

Buna sa va fie inima, iacata-ma.
Toata dimineata am stat ce pe ace, ca ce ma fac eu, ca n-am clculator, ca nu mai stiu de voi.
M-a sunat, insa, cineva si m-a tinut la curent cu ultimele evenimente. Cu atat mai mult voiam sa vin repede-repede.
Acum am recuperat, am citit si m-am distrat.

Nu stiu ce culoare au unghiile lui Kuki, iar despre menopauza pot sa va spun ca eu sunt linistita de ani de zile. Doar sa ma intrebati.
Despre zacusca am vorbit, despre galci de asemenea, despre cate camasi calcam pe minut asisderea, mai propuneti si voi neste subiecte in concordanta cu topicul, ca vad ca incepem sa lancezim pe aici, vai de batranetile noastre.

Cine ce mai face?
Va pup



........................................
Impotriva banarii lui Jocelyn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Maninc un iaurt cu o chifla graham. Si ma uit pe un site cu retete, mi-a venit o idee sa incerc ceva bunutz.

Gabitza si nazdravanul Andrei-Stefan (25.05.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona dragusin spune:

Buna la domnisoare !

Eu zacusca n-am mai facut de cind eram tinara...la galci nu ma bag...

Dar ma bate gindul sa-mi iau un amant !
Dar vreau unul din ala ca-n linku lui Nema !

Si sa stie sa faca si masaj...ca de la o virsta...

va pupa tinerica frustrata !

SIMONA si PATRICIA

Mergi la inceput