teava pentru constructie gard

teava pentru constructie gard | Autor: nemary

Link direct la acest mesaj

am si eu o intrebare: stie cineva unde pot gasi sa cumpar teava pt.constructia unui gard? si cam cat costa metrul liniar? banuiesc ca asa se vinde.
multumesc anticipat pt.raspunsuri

o zi minunata,
Mari

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kikina spune:

Mari, are mama in garaj 15 tevi de cate 3 m lungime si diametrul de 3 cm. Le-au luat cu cativa ani in urma, tot pt. constructia unui gard, dar acum nu mai e nici tata si nici terenul care trebuia imprejmuit. Daca vrei, te pot pune in legatura cu ea si stabiliti ce si cum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kikina spune:

Ah, si mai are tot felul de lopeti si unelte de gradinarit... Poate iti sunt de folos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joxy spune:

Cauta tzeava ieftina la centrele de colectare a fierului vechi. (alea mari de la marginea Buc.)

Cu respect,
G.

www.siteaudit.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

kikina, teava este pt.unchiul meu. am vb cu el si zicea ca il intereseaza. trimite-mi pe pm tel. mamei tale sa ii pun in legatura. multumesc mult.

o zi minunata,
Mari

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kikina spune:

Mari, ti-am trimis PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

am transmis nr.de tel unchiului meu. o sa o sune si sper sa se inteleaga. merci pt.ajutor

o zi minunata,
Mari

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Mergi la inceput