Parinti cu copii de SD 8

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

quote:
Originally posted by CameliaS

Scuzati-ma daca nu e locul potrivit dar vroiam sa-i urez lui Mihai ( Felis) tot bunele din lume, sa ne traiasca , sa fie sanatos si sa se bucure de tot ce-i mai bun in viata!


Camelia



wow... Camelia, ce surpriza.... Multumim mult

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ian 2006,fev 2006, motz, martie 06 aprilie 06, mai 06,iunie 06,iul-aug 06,"sept-06", oct-06
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeleanu spune:

multumesc mult PAULA.m-am inscris si voi veni indiferent de situatie!trebuie sa gasesc eu pe cineva sa stea cu bb.cred ca voi veni cu parintii biancai,tot din ploiesti.multa sanatate puiutilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Abia astept sa va cunosc!





Paula & Alexa(13.12.2003) & Paul(03.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeleanu spune:

si eu abia astept sa ne cunostem cu totii.si mai sper ca odata sa ne intalnim si cu bebeii.asa tare mi-as dori sa ii vad pe toti...sa ii pup,sa ma joc cu ei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelabeldimanescu spune:

Paula pana cand se fac inscrieri?
problema e ca eu nu prea cunosc Bucurestiul.
in acele zile sunt libera si as putea veni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelabeldimanescu spune:

Paula am rezolvat.m-am inscris si eu. ne vedem pe 21. abia astept

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeleanu spune:

buna tuturor!ma bucur foarte mult cand vad ca se inscrie mai multa lume,si vrea sa vina.cred ca este un lucru bun faptul ca ne vom intalni cu totii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Ti-am spus ca are 2, am verificat si la celalalt tot el raspunde.



Paula & Alexa(13.12.2003) & Paul(03.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelabeldimanescu spune:

Paula am rezolvat!!!!venim pe 21 (astept confirmarea la hotel)!!!!!!vin cu o colega care are si ea un baietel de 5 ani cu SD. sunt tare fericita!!!!!!!deocamdata nu stim unde vom fi cazate. dar MARIANA i-mi va confirma in aproximativ 1 ora.ai mai fost? cum e? am emotii!trebuie sa participam la discutii? vreau sa stiu. sunt tare fericita!la tot ce a fost pana acum am "cotizat", au fost lucr. pe care le mai stiam dar acum totul mi se pare o "nebuloasa"vb. mai tarziu.multumesc tare mult pentru ajutor!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisa-77 spune:

Maine noapte plecam la Tg.Mures la control.Am mari emotii si sunt intr-o stare jalnica.Nu stiu de ce sunt asa c....oasa..Acum suntem in pregatiri. Sper sa ne intoarcem cu bine si cu vesti bune.
Va pupacim.

Krys si Andrei-Bogdan(23.03.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=137704ec8fb38b578d82f6&skin_id=o&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet si poze
POVESTEA NOASTRA


"Sa fii vesel tuturor si nimeni sa nu vada ca si fulgii de nea sunt
lespezi de mormant."(Goethe)

Mergi la inceput