chiuveta cu picior

chiuveta cu picior | Autor: IEPU

Link direct la acest mesaj

Mi-am cumparat chiuveta cu picior. Mare succes!

Acu' ca ne-am gandit mai bine, a aparut o problema:
In baile de bloc (ca la mine, adica) chiuveta e pusa in dreptul unei ghene (zidita din caramida) si sub chiveta e usita de vizitare pe care o mai deschizi din cand in cand (ca de', mai citesti ceasurile, mai inchizi un robinet de izolare cand repari ceva).
Ei, cum mama zmeului mai umblam acolo daca punem chiuveta pe picior?

Ajutati, va rog, cu un sfat cumparatorul bezmetic care a vrut picior la chiveta!



Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Si eu am picior la chiuveta, dar nu am dificultati de umblare la apometre sau mai stiu ce.

Poate conteaza faptul daca ai usita sau nu. Eu nu am usitza.....adica am usitza, dar ea nu-i prinsa de ceva , ci se poate scoate foarte simplu, de tot , cand am nevoie.

In caz ca nici asa nu merge, poate ar fi bine sa ziditi actuala usitza si sa faceti alta, unde ati avea mai mult acces.

Nu stiu, zic si eu!


Alina

Sunt impotriva banarii lui Jocelyn!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Si noi avem asa, dar noi avem si corp sub chiuveta cu raft care nu-l putem da jos. dar am facut o improfizatie: in usita de vizitare am facut o taietura si am lipit cu silicon o carcasa de CD transparenta, sa nu deschid usita de fiecare data cand citim apometrele.
Daca e ceva bai la tevi, vom muta corpul de acolo.

Codruta & Petra Alexandra (9 august 2005)

,

asa crestem noi


www.euroski.ro" target="_blank">SCOALA SKI
www.parinticlujeni.ro/" target="_blank">parinti clujeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

Si noi avem chiuveta cu picior, dar intre picior si perete e sunt vreo 10-15 cm poate si mai mult...asa a iesit din montare, ia verifica modelul, marea majoritate a picioarelor de chiuveta vin putin spre interior.

Mergi la inceput