Vreau hainute!

Vreau hainute! | Autor: MaryP

Link direct la acest mesaj

Cand puneti si hainute pe site????Eu vreau...

RAZVAN MIHAI – puiul meu drag

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:

Oooof! Si noi am vrea. Insa asta este o "zona" mai sensibila pentru ca:

  • Dintre toate marfurile "virtuale" imbracamintea este cea mai dificila - mai ales cand e vorba de imbracaminte pentru copii. Cumparatorul nu va fi 100% impacat cu alegerea facuta pana cand nu priveste, pipaie si intorace hainuta pe toate partile. Si e firesc sa fie asa. Cand era Buburuzu meu mititel, inainte de a-i cumpara si cel mai banal body, il cercetam centimetru cu centimetru, verificam fiecare cusatura, eticheta, capsa; pana am descoperit cateva marci pe care le puneam cumpara cu toata increderea... doar ca nu erau dintre cele mai ieftine. :(


  • Ar fi de acoperit o gama imensa de gusturi si de asteptari referitoare la masuri, preturi, modele etc.


  • Ca sa putem fi cu adevarat seriosi si chiar sa putem livra produsele afisate pe site, ar insemna sa avem stocuri proprii de hainute. Asta ar insemna cateva mii (destul de multe mii) de euro imobilizati in stocuri.


  • Astea sunt de fapt motivele pentru care majoritatea magazinelor virtuale romanesti evita sa introduca in oferta lor hainutele pentru bebelusi si copii (cu exceptia magazinelor producatorilor de textile, evident)
    Si cu toate astea, nu renuntam la ideea de a introduce in magazinul www.buburuza.com si hainute. Doar ca nu stim exact-exact cand vom taia panglica inaugurala a "Casutei de moda"

    Mergi la inceput

    Link direct catre acest raspuns MaryP spune:

    Asa este, dar...exista si muritori de rand in orase mici care nu au posibilitatea nici sa isi deschida magazin in propriul oras () si nici sa dea fuga sa cumpere in orase mari cum se uzeaza stocul de bodyuri...Eu pot sa spun ca 70 -80 % din hainute le-am cumparat de pe internet si sunt foarte multumita pana acum!
    Mi-as dori sa cumpar hainute numai de la magazinul celui mai drag site mie: DC!!!


    RAZVAN MIHAI – puiul meu drag

    Mergi la inceput

    Link direct catre acest raspuns Buburuza-shop spune:



    In cazul asta, ar fi bine sa ne grabim sa face si pasul asta inainte sa creasca Razvan Mihai si sa nu mai incapa in hainute :)) (nu m-am putut abtine, m-am uitat la pozele lui si m-am topit)

    Mergi la inceput

    Link direct catre acest raspuns MaryP spune:

    quote:
    Originally posted by Buburuza-shop



    In cazul asta, ar fi bine sa ne grabim sa face si pasul asta inainte sa creasca Razvan Mihai si sa nu mai incapa in hainute :)) (nu m-am putut abtine, m-am uitat la pozele lui si m-am topit)

    Cu drag de copii,
    Buburuza





    multumesc!



    RAZVAN MIHAI – puiul meu drag

    Mergi la inceput