Clubul nurorilor (71)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Buna ziua fetelor,

M-am intors plina de speranta si ganduri marete. A fost absolut superb!
Acum am foarte, foarte multe lucruri de recuperat la joburi, asadar sunt full. Dar voi reveni eu la un moment dat!

Pana atunci va salut si va transmit numai ganduri bune! Tuturor!

Va imbratisez cu drag!

"Pentru BARBYE - una dintre noi. Trebuie sa ajuti!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Sun, bine ai revenit. Mi-a fost dor de tine. Dar ma bucur sa aud ca ai avut o vacanta minunata (nici nu se putea altfel). Spor la treburi si te asteptam sa revii.

Nico, ai dreptate, acum am intrat si pe forum acolo, e f.f. asemanator.

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

BINE AI REVENIT SUN
ALI ASA MI S-A PARUT SI MIE, MAI ALES PARTEA DE FORUM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by NicoletaB

maricel, maricel mai Raza
ceva preferinte de sex?
ce analiza e aceea pe o vei face?


repet, dupa calculele noastre e mai mic...preferinte? nu avem, noi vrem bb sanatos! betahcg e o analiza a sangelui, care arata dak e bb; marina, am 4 teste pozitive si oricand as face altele, la fel ar iesi...si la cum ma simt, nu am nici un dubiu. stii ce bine ma simteam ieri, la cabinet, cand stiam k am si eu bb?

Nunta noastra - 3 Iunie 2006


Vine bebe !


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83472" target="_blank">Barbye are nevoie de noi. Si tu poti sa ajuti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Raza, asa-i, cel mai important lucru este sa fie sanatos.

Intrebare pentru fetele plimbaretze: oare ma lasa sa iau un fier de calcat de voiaj in bagajul de mana in avion?

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Din cate stiu eu NU! E considerat arma. (mai stii mai Alina?!?...daca-ti vine un chef sa-i lipesti un fier de calcat in fatza unui pasager?)
Eu a trebuit sa vb de la check in pt trepied...si mi l-au tinut stewardesele (m-au vazut mai corpolenta, asa)!
Totusi poti sa intrebi direct la aeroport! Succes!

quote:
Originally posted by Alynutza
Intrebare pentru fetele plimbaretze: oare ma lasa sa iau un fier de calcat de voiaj in bagajul de mana in avion?



"Pentru BARBYE - una dintre noi. Trebuie sa ajuti!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Sun ti-ai facut timp de mine printre tonele de treburi... Si eu arat foarte periculoasa Nu-i nimic, o sa testez sa vad cat de sifonabile imi sunt hainele si asta e, daca or vrea strainejii sa ma vada la dunga si la 4 ace sa vina ei la Romanica

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

Ce fac noricile?
Sun bine ai revenit si asteptam povesti din concediu. Si mai ales.. poze.

Noi ne-am intors marti seara acasa. Iubi inca nu si-a revenit. Ii multumesc lui Dumnezeu ca mi-a dat minte sa o las pe Bianca acasa. Nici nu am avut unde a dormim si am stat in masina. In plus sunt o gramada de soareci pe acolo si era destul de riscant pt Bianca. Asa noi am putut sa ne ocupam de inmormantare (care a fost luni), iar Bibi a fost foarte cuminte si a stat la nasi. Multumim pt gandurile bune.

Revin cand am timp.

Andreea si Bianca Maria
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Fetelor de ce nu schimbati titlul ? Nu mai citesc nimic de socrosenii

Monica
http://community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
http://www.dropshots.com/maraki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

quote:
Originally posted by maraki

Fetelor de ce nu schimbati titlul ? Nu mai citesc nimic de socrosenii

Monica
http://community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
http://www.dropshots.com/maraki



Pai de ce sa-l schimbam... ca nurori tot suntem... S-or mai fi cumintit si ele si nu le putem barfi tot timpul...

Andreea, bine ca a trecut, se va linisti si sotzul tau in timp, asta e, ca nu ne putem impotrivi si nu-i putem retine pe cei dragi langa noi, oricat am vrea.

Plec, o seara frumoasa!

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput