Lista de rugaciune!

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camy062004 spune:

scuze pt.postarea de doua ori fara intentie,NanaMotoc,multumesc mult sa dea Dumnezeu ca visul meu sa devina realitate.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diplodocus spune:

Ma bucur ca se lungeste listutza noastra! Doamne ajuta pentru toata lumea!

NANA- felicitari pt burtica, sa ai o sarcina usoara si un bb sanatos , frumos si mincacios!
Te rog sa mai adaugi la mine ca ne rugam pentru ADRIANA- mami a mea pe care a chemat-o DD la El

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilena12 spune:

Nana, ma bucur mult pentru tine, ai primit binecuvantare de la Domnul!!! Sa fiti sanatosi, voiosi si voinici!

Mary si Anna Maria- 08.04.2006
http://new.photos.yahoo.com/marilenavladoianu/
Poze cu Anna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilena12 spune:

Am si eu o persoana speciala pentru care ma rog, sora mea, DANIELA-VERONICA, si pentru bebelusul din burtica , aprox. 16+ si pentru nepotelul pe care l-am botezat, ADRIAN- ALEXANDRU, si pentru cumnatul meu DRAGOS, sa fie toti sanatosi, intelepti, linistiti si fericiti!

Mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Diplodocus imi pare tare rau ptr pierderea ta!
M-am gandit si eu in nenumarate randuri ce se va intampla cu mine cand mama nu va mai fi si sincer, de fiecare data ma buseste plansul. Deocamdata ii multumesc lui DD ca este sanatoasa si il rog sa o mai tzina multi ani in viata de acum in colo. Fara ea sunt pierduta. Tata are probleme de sanatate, intrucat in sept 2005 a suferit un accident vascular cerebral. De atunci totul s-a schimbat si tot greul a picat pe mama, draga de ea. Ii iubesc atat d emult pe amandoi, incat sincer, as fi distrusa fara ei.
Multa putere sa poti trece peste aceasta grea incercare la care te-a supus Dumnezeu! sunt alaturi de tine!
Multumesc din suflet si pentru urari referitoare la sarcina, ii multumesc si Marilenei. Intr-adevar, Dumnezeu a facut o minune cum numai el stie sa faca si pentru asta-i multumesc in fiecare zi!
Multa sanatate va doresc si numai bine, iar mama ta sa se odihneasca in pace si liniste. Sunt sigura ca de acolo de sus ea vegheaza mereu asupra ta!
Numai bine!


Nana, 8+
In asteptarea lui
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laina spune:

Diplodocus, n-are cum sa fie usor sa treci prin ce treci tu acum...dar cu ajutorul lui Doamne-Doamne, trebuie sa fie si bine. oricum mamica ta se uita la tine si are grija de tine in continuare

si...multumesc mult de tot pentru gandurile voastre bune, Doamne-Doamne se uita la noi si voiam sa va spun ca Johnny, prietenul meu, e mai bine, cel putin psihic


Elena 29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Diplodocus imi pare foarte rau pentru mama ta! Dumnezeu sa o odihneasca in pace iar tie sa-ti dea multa putere sa treci peste aceasta grea incercare!

Nana te rog frumos poti sa modifici si la mine ca ma rog Bunului Dumnezeu pentru minunea de a fi mamica intr-o zi,deoarece stii ca am pierdut sarcina,si restul sa raman asa.Multumesc mult!



Mirela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Mirelush, am rezolvat. Pupici si Doamne ajuta!

Elena, ma bucur ca prietenul tau e mai bine acum! Numai bine!


Nana, 8+
In asteptarea lui
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Multumesc mult, Nana!
Doamne ajuta!



Mirela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Taty spune:

Si eu abia acum v-am descoperit, sunteti fantastice, fetelor! Sa va dea Dumnezeu raspuns la cererile cele de folos!!!
Sper sa nu fiu off topic, am vazut ca sunt fete care vor sa devina mamici si voiam sa le impartasesc experienta mea: dupa 3 ani de incercari de a avea un bebe am reusit sa ramin insarcinata in saptaminile imediat urmatoare rugaciunii de Sfantu Maslu la care am participat special pt asta.
Dumnezeu sa va daruiasca bucuria ce mi-a daruit-o mie!!!
Tatiana

Tatiana siMariuca (02.08.2006)http://community.webshots.com/user/taty2006?action=publicAlbums

Mergi la inceput