Scandinavii stiu DC (123)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

5alut aida, iti 5pune o 5candinava neao5a

io nu var5ai oloi pe ta5tatura, ea i5i face de cap si 5olidarizeaza cu a ta. pu5e5i pe li5ta de cumparaturi si o ta5tatura noua 5per, ca altfel umpli 5candinavia de 5-uri .

mie-mi placu inceputu' lui timberlake(a pesei lui ) da'apoi nu stiu unde se pierdu...
enrike o fi facatura? prea sunt sincronizate miscarile cu vocea, pana si cand inspira...

v-am impupat!

Mihaela si fetele mele

www.nazdravani.ro/" target="_blank">nazdravanii,Alina ,calatorii,1,2,3,4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Mie mi s-a parut ciudata adresa lui Yank... da' n-am zis nimic ca nu am vrut sa supar...

Iren, da cum de ai reusit sa imprumuti un propretar de yaht??? (ca nu m-am putut abtine...)

Io ma laud ca in sf plodu meu de aproape 4 ani a mancat prima farfurie de mancare singur singurel...si in totalitate...mi-au dat lacrimile de emotie...
I-ote cioara de pui frumos are:
http://family.webshots.com/photo/2505972100087737923DbSCds

(si mi-s curioasa daca mere bine acu ceasu)



Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

fetelor, propun un exercitiu de sinceritate.
cum unele ca noi, destepte, cultivate(sa nu vii Iren sa zici nustiuce ca te bat!! stii tu!) am tinut in brate asa un personaj?

Cum am putut fi in halu asta.
eu una is suparat pe mine ca am trecut poeste feelingu primei vederi.samd samd....




Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia



Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itsme spune:

bre, ce se petrece aici???
cum lipsesc si eu un pic, cum va apucati de prostii! (ma refer la cifra "5")

intrasem si eu sa dau buna ziua si sa va spun cu mandrie ca am zugravit, dar cand vad ce batalia de la Rovine e aici, raman fara replica...

daca o zic pe aia ca io nu mai inteleg nimic iar radeti de mine!

sanatate ca e mai buna decat berea

ah, si "La multi ani!" Adela, si nastere usoara Liris! Si felicitari la toata lumea! Io nu stiu pentru ce, dar sper ca stiti voi!

in rest, io tot asa cum ma stiti, adica ocupata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

hehe, Itsmenutza, cand se va termina chestia asta facem un rezumat, parol d'onor:D

wow, ai renovat.asta Rovine nenicule:)
felicitari!!



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia



Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bombi spune:

a mai avansat investigatia?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

quote:
Originally posted by Sabina

fetelor, propun un exercitiu de sinceritate.
cum unele ca noi, destepte, cultivate(sa nu vii Iren sa zici nustiuce ca te bat!! stii tu!) am tinut in brate asa un personaj?

Cum am putut fi in halu asta.
eu una is suparat pe mine ca am trecut poeste feelingu primei vederi.samd samd....



Pfffui, pai poti sa fii destept si cultivat si sa te manince hotii de naiv!!! Naiv la modul ca ii socotesti a priori pe cei din jurul tau cinstiti si cu bune intentii (io recunosc ca mi-am pierdut flerul la a descoperi ticalosi de cind locuiesc pe-acilea). Si cum personajul in discutie nu e prost deloc, o stiut cum sa puncteze intodeauna in favoarea lui...nah, are "studii" de specialitate!!
Mie insa toata povestea asta imi da de gindit atunci cind e vorba sa ai o reactie. Cred ca daca fiecare isi spunea suspiciunea de la bun inceput, adunindu-se mai multe voci impotriva lui, nu mai apuca monseru' sa-si cladeasca atita credibilitate, in urma careia cei care indrazneau sa mai aiba dubii erau considerati nebuni!!! Noh...pentru mine, asta e invatatura de minte, luata gratis...din pacate, exista altii care platira mai consistent pentru "curs"!!!
Va pup...o tai la scoala, ca-s in intirziere!!!
PS doru', cind pleci in Romania???

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irimell spune:

Mda, nu cred ca mai e nevoie de dovezi pentru a ne fi invatatura de minte lectia asta de viata. Neplacut este ca ne lasa un gust amar si uite asa ne pierdem increderea in oameni...

Mai vin!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

de acord cu irimellu drag.

pe de alta parte...un om care la alte topicuri face mistouri ieftine...si rautati gratuite(cum a fost faza aia cu Conchita in care i-a publicat poza si a zis moartea in vacanta sau asa ceva)
nu ne da de gandit?
comportamentul mitocanesc preferential .....suntem FOARTE de vina toti.

cred ca de aia zicea tot forumul ca scandinavii sunt elitisti samd...pai totul parea ca niste aplauze la scena deschisa cand se iesea din poienita cu rautati la adresa altor forumisti....


uf.





Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia



Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

bai un film mortal, serios, tre sa vedeti!!!!!!!!!

http://www.diginews.ro/365/



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia



Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput