iuliana marciuc

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Mie imi pare rau de biata nevasta, ca si sufera si mai sunt si cunoscuti. O face de ras caraghoisu' asta.

Cele mai frumoase flori cresc discret, in umbra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Si mie mi-e mila de nevasta si de fata lui, ca e maricica si aude si intelege..In cazul nevesti-sii, acum cred ca nu divorteaza din ambitie, ca alt motiv nu vad...

V

“In curand, de cate ori am sa deschid gura in public, nici pe mine n-o sa pot sa ma mai cred.” – Gabriel Liiceanu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raresionut spune:

quote:
Originally posted by michelle7

pe mine ma distreaza marciuc pt felul in care se imbraca ( ca nasa mare de la sat) si imi mai place parul ei galben -lamaie parca-i ileana cosanzeana ( tot de la sat ). dupa mine , marciuc si cu enache sunt facuti unul pt altul



Michelle







Alina si printul Rares
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micha08 spune:

Rusine sa-i fie!
Nu mai sunt barbati pe lume? Strica o casnicie, vrea sa lase un alt copil fara tata ca sa-si poata intemeia ea alta familie. Nu se gandeste la ce durere produce in familia aceea? ladeste fericirea ei pe nefericirea altora! Inca o data RUSINE!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Idaira spune:

Intotdeauna am considerat-o o taranca apretata...teatrala ,superficiala dar extrem de meticuloasa atunci cind vrea ceva..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Eu nu cred ca va divorta Enache de nevasta...daca nici copilul tzatzei nu l-a convins...oricum jenant pentru ca isi expune familia la asa ceva.

Cele mai frumoase flori cresc discret, in umbra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolada spune:

din cate stiu eu de demultsotia lui adrian enache e fata unui fost cantaret celebru de la noi(parca teodor munteanu ii zice,canta si greceste)

www.camping-kasern-salzburg.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Carolada,asa este,Teodor Munteanu-zvoneste satul-s-ar afla in spatele carierei lui Adrian Enache,de unde si amenintarea"o lasi pe fii mea,adio cariera".Eu nu o pot intelege nici pe Iuliana Marciuc,dar nici pe nevasta-sa .Chiar nu m-as tine cu dintii de o casnicie "de fatada".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

ce cariera ca enache n-are nici o cariera , poate sa-si lase nevasta linistit daca de aia sta cu ea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:

quote:
Originally posted by michelle7

ce cariera ca enache n-are nici o cariera




Bine spus !

Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput