Op. de varice....in sfarsit, am facut-o!!!

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisssa_ana spune:

eu mi-am facut injectiile la Cluj,adevarul e ca imi arata piciorul ca la 20 de ani,am avut o frica de numa'... . sper sa nu ajung sa ma operez vreodata.

Mama de Ana si 8+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

imi poti da detalii despre injectiile alea, te rog.merci!

d'ale lui Andrei: "mancarea care vorbeste nu se mananca!!!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ekabeka spune:

Buna!Imi pare rau ca te dezamagesc...si eu am facut in 2009 operatie prin roadio-frecventa la dr.Toni si in ziua de azi nu se cunoaste ca am avut vreodata vreo interventie,varicele sunt la fel.M-a mai chemat in vara lui 2010 sa mi le injecteze,le-a injectat si degeaba.Am 33 de ani,nu sunt niste varice f.grave si f.multe dar cate sunt....inca mai sunt din nefericire.Si eu ma entuziasmasem ca voi renunta la fuste lungi,la pantaloni...degeaba.Mult noroc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adakaleh spune:

La dl dr. Feodor mi-am rezolvat si eu problema cu varicele aparute dupa nastere. Am facut doar 4 sedinte de scleroterapie si problema a fost rezolvata.
Este o persoana minunata si il recomand cu caldura. Injectiile nu dor deloc, mie imi este foarte teama de injectii dar am reusit sa revin la dansul de fiecare data. Acum port ciorapi de compresie (sunt atat de fini incat nici nu iti dai seama ca sunt medicinali ).
Pe dl dr il mai puteti gasi si in dorobanti la Vascul Arte, are programari acolo doar dupa-amiaza. Convenabil pentru mamicile care nu au cu cine lasa bebelul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhelga spune:

Spuneti-mi si mie va rog cat va costat operatia de varice si cat ati dat la doctor. Eu pe 9 sunt programata la Dr. Toni Feodor la CMDT din Str. Washington

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yuppy spune:

Trebuie sa ma operez de varice, la o clinica particulara (Euroclinic) ma costa 1000 euro. Imi recomanda cineva un medic bun, dar intr-un spital( ma gandesc ca scap mai ieftin...dar si cu piciorul intreg).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_do2001 spune:

buna. as vrea si eu sa stiu cat a costat operatia de varic la clinica din str w. la dnul dr toni feodor. as vrea sa o duc pe mama mea ca are grave probleme cu varicele. daca se poate si ceva informatii... cum ati ajuns acolo? cum a fost? trebuie trimitere de la med de fam... programare.... multumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RALXYZ spune:

buna fetelor

cine ma poate ajuta cu pareri si impresii legate de dr Popa de la iasi. aS AVEA MARE NEVOIE DE ELE. saptamana viitoare sunt si eu programat si as vrea sa stiu cat mai multe.

multumesc
raluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralbi spune:

buna fetelor, am si eu programare pe 26 octombrie pentru operatie la d-nul dr. Cristian Zamfir la CMDTA de pe str. Washington si m-ar interesa pareri despre operatie si cam cat se da la doctor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yuppy spune:

Tot la Dr. Zamfir vreau sa ma operez si eu. Poti sa-mi spui cat te-a costat toata operatia? Am auzit ca se plateste o taxa de 400 Ron+ ce le dai tu medicilor.

Mergi la inceput