Sa o ajutam pe Barbye!!! (III)

Sa o ajutam pe Barbye!!! (III) | Autor: Liana30

Link direct la acest mesaj

.....
Omule grabit pe drumul acestei vieti , poposeste o secunda si apleaca'ti privirea asupra Mirelei (Barbye)…o fata al carei nume canta…si asculta'i cantul trist... mult prea trist pentru frumusetea si tineretea unui suflet al carui zbor e frint.
O secunda rupta dintr-o imensitate de clipe a fost neagra pentru Mirela (Barbye), atunci cind soseaua a mai cerut un tribut.Un accident cumplit a imobilizat-o intr-un pat de spital... Poze
E frumoasa si tinara.Si viata a fost cruda pentru ea…avea un vis frumos…sa stringa in brate un pui de om. Acum lupta - cum numai cine iubeste viata poate - lupta sa invinga haosul in care a aruncat-o acel moment rupt din infern. Respira speranta prin toti porii deschisi catre Cer.
Plinge si ride in acelasi timp! Rade pentru ca traieste, e inconjurata de prieteni pe care nici nu stia ca-i are! Si totusi, in spatele ochilor luminosi se vad lacrimi – prea multe lacrimi pentru cei 29 de ani ai ei - e tintuita de pat, are nevoie de ajutor sa se intoarca, sa se spele, pentru ca impactul puternic i-a fracturat coloana vertebrala!....Povestea fara de sfarsit I
aici II
Despre copii a deschis un cont special pentru Mirela (Barbye)…
daca vrei vino aici…Pentru Barbye-una dintre noi!Trebuie sa ajuti!!


Haideti sa-I redam speranta, haideti sa-I spunem ca visul se poate implini. Haideti sa-I aducem din nou veselia in cintecul numelui!

Va multumesc din suflet anticipat.

Dumnezeu sa va binecuvanteze !

Cu stima,
Liana30

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Pentru Barbye-una dintre noi!Trebuie sa ajuti!!


"Nimic nu-i imposibil!"



!!! Pentru ca un alt caz de pe forum are nevoie de cont,banutii prin paypal pentru barbye se vor trimite doar in contul Oanei_B ( ovidiu_m_b@yahoo.com ) !!!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Multumim mult, Liana pentru acest nou capitol deschis cum nu se poate mai frumos.
Doamne ajuta!

Cu mult drag, Nana.
Fotografii nunta!

Pentru Barbye-una dintre noi, Trebuie sa ajuti!!!
"Pentru a avea mai mult decit ai obtinut trebuie sa devii mai mult decit esti. Daca nu te schimbi vei avea intotdeauna ceea ce ai obtinut."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Sunteti minunate fetelor, multumim mult de vestile bune. Dumnezeu sa va rasplateasca dedicarea!
Cate o pt fiecare dintre cei care ii sunt alaturi fizic sau cu sufletul.
Mirela, esti o invingatoare



Fla (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Nana nu este meritul meu..este meritul unei oltence cu suflet care mi'a sarit in ajutor atunci cand imi storceam creierii sa fac ceva frumos pentru Mirela..da este vorba de sirod o olteanca deosebita carei ii multumesc din tot sufletull..
modificari am mai facut putine si am fost ajutata de daniela_daneza si o Anonima
e meritul lor..nu al meu..eu doar am incercat sa ajut..nimic mai mult!!
anamaria ,Claudelu,andrea_trend sunt alte fete inimoase care mi'au sarit in ajutor!!!
Eu le multumesc!!!pentru Tot!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Pentru Barbye-una dintre noi!Trebuie sa ajuti!!


"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Sa va dea Dumnezeu sanatate, fetelor cu suflet mare, iar tie in special, Liana, un mic sufletel ca stiu ca iti doresti tare mult. Ai incredere ca Dumnezeu va face si aceasta minune!


Cu mult drag, Nana.
Fotografii nunta!

Pentru Barbye-una dintre noi, Trebuie sa ajuti!!!
"Pentru a avea mai mult decit ai obtinut trebuie sa devii mai mult decit esti. Daca nu te schimbi vei avea intotdeauna ceea ce ai obtinut."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu spune:

Buna fetelor!

Azi am trimis si eu un pliculet pe adresa Anei-Maria. Trebuia sa-l trimit de acum 2 zile, dar nu am reusit!
Ana-maria222-astept confirmarea!

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

fetelor,sunteti niste frumoase!numai bine voua si multa sanatate Mirelei...



Noe si Anne-Bianca (14.03.2006)


Ce mai citim noi

Pentru Barbye, una dintre noi...Trebuie sa ajuti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Ana,ti-am dat Pm daca putem sa ne vedem,ca sa nu mai pun banutii la posta,nus daca l-ai citit!

"La vita e bella"
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Ana Maria222 confirma si micul meu contribut cind il retragi----PT SALTEA!
Multumesc si pupici Mirelei,Soni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

quote:
Originally posted by valentinag

Ana,ti-am dat Pm daca putem sa ne vedem,ca sa nu mai pun banutii la posta,nus daca l-ai citit!

"La vita e bella"
poze





valentina
..nu am primit nici un mesaj!!!!!

"Pentru Barbye, una dintre noi- trebuie sa ajuti!
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83472


Pozeeee

Mancarica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

am vorbit cu Mirela acum!!
Mirela e deosebita..am vorbit cu ea mult..am ras..de fapt a ras...si io o acompaniam.. e minunat sa'i asculti rasul cristalin...am vorbit cate in luna si stele..


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Pentru Barbye-una dintre noi!Trebuie sa ajuti!!


"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput