Adela Popescu si Dan Bordeianu

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

quote:
Originally posted by chiquitita

Intr-adevar, Adela nu e o frumusete, mai mult s-a lucrat la imaginea ei. Imi place mai mult cum arata acum decat la inceput, dar nu e o fata frumoasa. Eu cred ca a impresionat mai mult ca era mai linistita asa, numai sa nu fie doar o fatada. Am observat si eu ca incet incet se dezbraca din ce in ce mai mult. A , si mi se pare un pic fortata "cariera" ei muzicala...





Cele mai frumoase flori cresc discret, in umbra...





e fortata de-a dreptul!

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

Nici mie mu imi plac. Sunt ca o reclama perpetua .ce mai fac , ce-au mai zis ce-au mai jucat .Sunt numai un produs comercial care se vinde alaturi de ceea ce promoveaza. Daca n-ar mai fi vedetetute (ce diminutiv a gasit si eu ) credeti ca ar mai fi impreuna ?
I-ar mai uni ,,lacrimile de iubire sau numai ciorba de potroace ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Ligeea ai fost super tare!!!!

Cele mai frumoase flori cresc discret, in umbra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

La inceput imi placea si mie de ei, acum...asa cum zicea cineva, parca sunt mai fitzosi...

Am citit pe site-ul acasa tv ca din 25 septembrie apare romanul "Lacrimi de iubire" si din 20 octombrie in cinematografe va fi filmul "Lacrimi de iubire, mai mult decat o poveste".



Alina cu Adelina (31.08.2006) & Dragos (11.04.2002) pozici 1, pozici 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anky spune:

quote:
Originally posted by AYUMI

quote:
Originally posted by Rosey

dar cati ani au ei?





Adela va face 20 de ani in octombrie,mi se pare;iar Dan,in luna noiembrie,va avea 31.

Bianca
http://community.webshots.com/user/ayumi118






A implinit 20 pe 8 octombrie

Anca,Bianca 02.02.03 si Cris 12.05.05

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

Mie imi place cum joaca Bordeianu. Nu am vazut telenovelele cap-coada, dar in cele cateva episoade in care l-am prins mi s-a parut ca dadea culoare interpretarii. Cel putin in comparatie cu ceilalti actori..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

sase!
a inceput marea telenovela!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Supeeeer! Am vazut si eu aseara primul episod si m-am indragostit din nou de ei!!! Dar nici prin gand nu-mi trecea ca Dan are 31 de ani!! Adela n-a implinit 20 inca...pentru ca suntem in septembrie.

Ioana

Pentru BARBYE - una dintre noi. Trebuie sa ajuti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

am vazut si eu.....e copiata 100% dupa telenovela "Como en el cine"....

"Pentru Barbye, una dintre noi- trebuie sa ajuti!
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83472

ZIUA MEA

Pozeeee

Mancarica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

exact!

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput