Ce se intimpla cu Whitney Houston?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Se pare ca isi revine.
Tocmai am vazut in emisiunea " The insider" un reportaj despre ea, in care se spunea ca a divortat, sau urmeaza sa divorteze ( nu eram foarte atenta) si ca se apuca iar de cantat, mai precis va lucra la un nou album.

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


Ma bucur pentru ea,adevarul e ca este una din favoritele mele si m-as bucura sa isi revina.
Eu nu prea am incredere in revenirile de scurta durata ale ei,deoarece de 2-3 ani isi revine si cedeaza din nou iar de despartirea de sot nu stiu ce sa mai zic la fel-nici cu el,nici fara el.

Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

luna75
whitney nu are decat o fata , barbatu-su mai are din relatii anterioare doi baieti si o fata.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Pacat! Si mie imi pare rau ca a stat atata cu om care i-a facut rau. Merita mai mult!


Ioana


Pentru BARBYE - una dintre noi. Trebuie sa ajuti!


"Un om care are o parere prea buna despre el insusi, este ca si cel ce calatoreste intr-un balon. Toti oamenii ii par mai mici decit sunt in realitate, dar, in acelasi timp, toti il vad mai mic decat se crede el."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

uau, nu-mi vine sa cred ce citesc...nu stiam asa ceva despre WH...oh Doamne, sper din tot sufletul sa-si revina, de dragul fetitei...personal nu pot intelege un adult -constient de pericolul drogurilor (cocaina!!!) care devine dependent in halul asta! e peste puterea mea de intelegere- o inconstienta la nivelul asta....



No, vidiazni!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Am vazut si eu ca divorteaza. Cred ca a fost o relatie toxica. De cind cu casatoria asta a luat-o tot in jos.

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

pai e casatorita de 14 ani. rau e doar de cativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

De citiva e foarte rau. Declinul a inceput de atunci. Asa mi s-a parut mie cel putin.

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tasia spune:

Imi pare atat de rau pt ea k a luat-o pe aratura Eu chiar o adoram, avea o vocea aparte si foarte frumoasa. Nu inteleg de ce a decazut in halul asta? cum a putut sa arunce in vant atatia ani de cariera? Sunt stupefiata... nu-mi vine sa cred Cand am vazut poza aia in care arata de parca ar avea 60 de ani imi venea sa plang, in ce hal te pot aduce drogurile si inconstienta

39 +
pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ileana2000 spune:

Cica s-ar fi divortat,asa au aratat astia la tv.aici.Au vb.f.urat despre ea,chiar si de micuta eiiar barbasu'este cu o dansatoare(tanara)

Mergi la inceput