Iasule, mandra cetate (40)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns herra spune:

hihi, deci a devenit oficial, draga Kiss! felicitari si o sa modific si lista!

intre timp am gasit numarul dr Bogdanici - 210892 - de la cabinetul particular.


Never underestimate the power of human stupidity. - A. Einstein

Cristina si Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Fetelor, dati-mi si mie o reteta de conopida cu smantana, please, please, please.

Pupici si o zi frumoasa...eu ple ca tre sa cutreier azi un pic prin oras.
Multumesc,
Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kisstherain999 spune:

Multumesc fetelor
Am uitat sa va spun DPN 10.04.2007.

kiss
9+
Anumita muzica se asculta cu vantul in fata! si degeaba lasi in jos geamul de la masina ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:

KIss, felicitari, felicitari, felicitari! de la o berbeaca nascuta in 11.04.

aime si Vladimir

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

kiss, felicitari, sarcina usoara si cit mai putine greturi!

Carmen,Ilinca&Ionut
tzucurei de tzucurei 1, 2, 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lullabay spune:

Felicitari Kiss..iti doresc o sarcina..usoara ca a mea ..fara greturi,varsaturi,alte probleme,dureri de burta etc.!!!!!!Eu si acum la 39 de saptamani am dimineti in care ma trezesc si nici nu am senzatia ca sunt insarcinata...si la termen!!!!
Amironenanu noi avem Renault megane bicorp(din ala cu fundul taiat)din 2003 si sotul (ca eu nu am habar) e foarte multumit de el..e foarte stabil in curbe,franeaza imediat...si nu mai stiu alte detalii tehnice :))))dar ideea e ca e foarte incantat de el..dupa 3 ani!!Reviziile sunt cam scumpe..dar eu zic ca e o masina care merita.

39+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Kiss,sa-ti dea Dumnezeu o sarcina usoara si un bebe sanatos!

Roxana,Andreea,v-am trimis PM.


Miha


Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kisstherain999 spune:

Multumesc.

Noi avem Renault Clio Simbol Fidji pe motorina. Nu am facut inca nici o revizie ca sa iti spun cat e de scumpa, dar sotul meu este incantat de raportul pret-consum-performanta.
Ca sa iti dai seama cat e de incatat sotul iti pot spune ca a lasat motocicleta pt masina.

kiss
9+
Anumita muzica se asculta cu vantul in fata! si degeaba lasi in jos geamul de la masina ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

off topic
fetelor, scuze de deranj, insa imi puteti recomanda un hotel de 2* in Iasi, aproape sau cu legatura buna cu Copoul.

multumesc mult.

fluturasul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexz spune:

quote:
Si ca sa te incurajez...mie mi-a fost greata vre-o patru cinci luni..si toata sarcina am avut arsuri pe esofag si nu am putut manca mare lucru..primele patru luni am mancat doar salata

No, apai si nevasta-mea a facut la fel. Tot vreo 4-5 luni ii venea greata dela orice, ca, atunci cand ieseam la plimbare, la intoarcere intram eu, aeriseam bine, dadeam cu odorizant si abea dupa 5-10 minute intra si ea in casa. Nu mai zic ca nu manca altceva decat salata de ardei copti. Mi-am ars degetele de nu-i adevarat tot curatind ardeii...Asta asa, tot de incurajare

Mergi la inceput