nesimtirea din mass media

nesimtirea din mass media | Autor: X-ray

Link direct la acest mesaj

sunt dezgustata!
acum 20 de min antena 3 anunta ca a murit Silviu Brucan.rostesc un Dumnezeu sa-l odihneasca si dau pe realitatea tv unde potrivit transmiterii in direct ,se reface la reanimare dupa operatia pe aorta pe care a suportat-o!
voi ce parere aveti de asta?


alina

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Am vazut si eu la N24, niste nesimtiti , dau niste informatii pe care nu le verifica inainte, tocmai pt. ca vor sa fie primii care dau vestea (buna sau rea).
Iti dai seama ce simt rudele daca aud la stiri asa ceva . Cine sufera cu inima......

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

chiar am citit un subiect mai vechi de pe forum cu ce a patit o membra a dc care a organizat o campanie de strangere de fonduri pt un orfelinat,s-a ocupat de tot , de mos ,de cadouri,si au venit figurantele de la antena 1 si si-au atribuit totul!
oricum conta ca acei copilasi au primit cadouri,nu neaparat de la cine dar chiar asa!
cunostintele acestui mare om au spus rugaciuni ca au stiut ca l-au pierdut!
nu te poti juca cu asemenea stiri!

alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Ha, ce faza...tocmai au dat la Protv ca Brucan a suferit o interventie de sapte ore...si e in stare grava..deci N24 aveau dreptate.Antena1 nu isi verifica informatiile...rusinica!

Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrienne12 spune:

draga nu e nesimtire e lipsa crasa de profesionalism. Cel/cei care au facut asta ar trebui sa-si piarda piinea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DARAEL spune:

Se mai uita cineva la tembelizor....... ?

Copii ai Luminii, luati o carte in mana , sau o lopatica si fugiti cu copii sa va jucati in parc – in mod sigur veti fi mai castigati decat urmarind stiri. Parerea mea !

Adrian
www.geocities.com/dara2el/" target="_blank">My page + 6 tehnici in asteptarea lui BB mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rilbuc1 spune:

Va uitati la Obositor? :D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

cel putin stim cu ce vor incepe cronica carcotasii......

alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

Whois carcotasii?

Nu certati copiii cand viseaza!

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Eu demult am refuzat sa ma mai uit la stirile de la televiziunile din RO. Prefer presa scrisa. Si cand ma voi intorce in RO, CNN-ul si nemtii vor fi baza.


Alina


In der Ruhe liegt die Kraft! - In calm sta puterea! (proverb german)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

quote:
Originally posted by craciunitza

Whois carcotasii?


Poze






Te-ai simtit?


Alina


In der Ruhe liegt die Kraft! - In calm sta puterea! (proverb german)

Mergi la inceput