Aradencele sarbatoresc luna asta!!! (52)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Gabi si eu vin! La 4 fara un sfert la Lebada! Si luam noi si flori!

Hildegard, incearca la Stoica, vad ca ti-a dat Gabi si numarul de telefon!

Io inca dorm, asa ca va rog liniste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

eu sunt la 4 in fata maternului, se pare ca totusi ma duce Ovi i s-a facut mila de mine .

bun, deci luati voi din Vlaicu flori.ne vedem atunci.

Melania (14.01.2005) si mama Nico


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

Fetelor, dar la dr. Stanciu cum e cu programare? Pe ce nr. sun sa programez? Nr. de telefon dat al cui e?
Ce program are?
A avut cineva tangenta cu el?
Merge cu Bilet de trimitere de la MF? Cat costa un condult?

Prea multe intrebari, nu?

Merci mult.

PRAJITURI

Veronica si Stefan Peter (07.11.2005)
Poze la 9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Gabi, eu nu mai folosesc RDS Am uitat sa va spun La 4 fara un sfert sunt la LEbada!

Veronica, eu n-am avut tangenta cu dr Stoica dar am multe prietene care umbla la el si sunt foarte multumite de el...din cate am inteles el este medic dermatolog in Timisoara dar are cabinet particular si in Arad la Bou Rosu!
De Stanciu nici n-am auzit!
Ce problema ai cu Stefan??


Gata, plecccccc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Hildegard, nr. de tel ce ti l-am dat este al dr. Stoica. merge sii cu bilet de trimitere,altfel e 30 ron consultatia, dar sa suni sa te programeze.
Clau, astept poze



www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Na salutare fetelor!

Mai am cautat de m-am zapacit subiectul nostru....noroc cu trimiterea de la ultima pagina ...
Clau multumim!

Noi tocmai am revenit de la Craiva....acum sunt ceva mai linistita ca mi-am pus si bulionul pentru iarna....si mi-am cumparat si 10 kg de castraveti pe care o sa-i pun diseara cred in borcane...(sa nu-mi ramana prea multe de pus pentru dupa ce nasc....).

Ati fost la Alinush in vizita??Cum e bebelina?Poze ati facut?Alinush cum e?A avut chef de vizite?
....ca eu nu am avut chef de vizitatori dupa ce l-am nascut pe Alesio....si cu toate astea tot au venit....!

Revin mai incolo poate veniti si voi cu vesti!

Pupici!


Ioana(37+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
Povestea bazucului
Ingerasul mic din burtik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Poze de la spital! Nu stiu ce am facut dar nu mai am poza cu Cristina si cu Nico , in schimb am poze cu Adelina si cu 2 burticoase frumoase foc

Flavia, nu stiu daca mai intru azi, dar oricum iti spun de pe acum multa bafta pe maine! Sa ai un travaliu usor!

Gata, fug si eu la nani ca-s rupta de oboseala, mi se inchid ochii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Clau, super pozele! Le-am copiat si eu.
Da Ioana, am fost in vizita la Alina, si eu cred ca s-a bucurat. Nu am simtit ca am mers cu sila pe capul ei... Alina arata bine, doar ca nu poate sa stea pe fund saracuta, si nu poate sa rada.
Adelina e o scumpica, ce papa si doarme.
Flavia, ma rog pentru tine sa ai o nastere usoara miine si un bb sanatos. Sa ne tii la curent. Acum incep emoriile pentru tine. Precis o sa te visez la noapte
Ioana, sa aveti drum bun la Cluj, si poate ai norocul sa nasti acolo, asa cum iti doresti. Sa ne anunti daca vine minunea pe lume.


www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Clau superbe pozele!!!Multumim!

Adelina e o scumpica!

Flavia nastere usoara maine...si sa stii ca iti tin pumnii de pe acum sa scapi repede si usor si sa fie totul bine!

Noi maine dimineata plecam la Cluj....ne intoarcem maine seara.

Pupici!


Ioana(37+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
Povestea bazucului
Ingerasul mic din burtik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Va scriu pt ultima data in calitate de gravidutza.

Multumesc pt incurajari, o sa va tin la curent prin Gabi si Clau, ca doar numerele lor de tel le am. O sa stea mami cu mine pe acolo si Sorin cand o fi momentul.

Tot am impresia ca am uitat sa-mi pun ceva in bagaj, da orice ar fi se poate aduce dupa, nu?

Ioana, drum bun maine spre Cluj si speram sa vii si tu cu vesti bune.

Clau, nu am apucat sa vad toate pozele ca mi s-a blocat calculatorul si acum nu mai am chef, da le iau eu altadata de la tine.

Va pup pe toate.

40+

Mergi la inceput