Viena

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Micul dejun nu l-am luat acolo, dar era si costa 5 euro/pers. Camera avea pat matrimonial si un pat de copil deasupra, daca intri la ei pe site o sa vezi cum arata. Aveau si parcare, nu stiu cit costa pentru ca noi am fost cu avionul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Ok, mersi mult de informatii.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Eu as vrea sa ajung la Viena de Revelion. Acum is in plina cautare de informatii...Topicul e super. Il votez acum.

Liliana
http://new.photos.yahoo.com/lgireada/albums

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Stie cineva ceva despre hotel Gardenhotel Gabriel City???Plecam joi in Viena si ne-am facut rezervare la ei.

Cristina
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Uite www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g190454-d241795-Reviews-Hotel_Gabriel-Vienna.html" target="_blank">aici niste comentarii ale turistilor care au stat acolo. Impresiile par ok.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Multumesc , Alynutza!!!

Cristina
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Poti sa-mi spui si mie te rog cat v-a costat cazarea la acest hotel?


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Natasa,ati ajuns bine de la etap in Viena?Ca este la periferie din cate stiu eu si cum germana mea este inexistenta ma gandesc daca o sa ma descurc!
Unde ati mancat?Cam care sunt preturile?
O sa va bat la cap un pic,sa nu va suparati pe mine!

"La vita e bella"
De mancare
marea inghetata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Valentina, de la Etap pina in centru faceam un sfert de ora cu metroul. Mijloacele de transport sint impecabile, asa ca nu-ti face griji. Statia de metrou linga care este hotelul se cheama Gasometer. Germana nu stiu nici eu, dar daca ai o harta a metroului (pe care noi am lua-o de la hotel)totul merge perfect. De mincat, am mincat ori pe strada la patiserii si shaormarii si seara la cite un restaurnat (in general cu 20-30 de euro mincam foarte bine in doua persoane). Daca maninci doar pe strada poti sa scapi ieftin si cu mincare buna. Poti sa ma mai intrebi daca ai nedumeriri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

V-ati luat fru'n permis de cateva zile pentru transportul in comun?E valabil si la metrou si la suprafata?
Cam cat costa intrarea la muzee?
Nu am vazut daca v-ati dus cu masina sau avionulNoi cu masina vrem,au astia parcare,cam cat costa?
Eu acum fac planuri,intreb,stresez lumea,da parca ma vad ca zice consortul ca nu poate sa-si ia concediuInsa eu sper totusi!
Ai putea,asa in mare sa-mi zici cam cat v-a costat aventura?Eu ma gandeam la vreo 600 maxim 700E pentru 2 persoane,5 zile!E putin?

"La vita e bella"
De mancare
marea inghetata

Mergi la inceput