TEO pleaca de la PROTV

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

quote:
Originally posted by felicia74

Lasati-ma sa visez: poate il ia si pe Mircea cu ea si fac din nou emisiuni impreuna!

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)



Da, daaaaaaaaa!!!!!!!!!! Si mie mi-ar place!
Oana , mami de Paul (3 iulie 2002)

Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clover spune:

Nu stiu daca ei doi mai simt nevoia sa lucreze impreuna. El oricum se pricepe foarte bine la ce face acum pe Antena3, desi poate si-ar dori sa scape de papucul lui Voiculescu(oricat s-ar zbate el, prea multe de PC nu poate spune).

Teo cred ca a plecat pentru motivul pentru care a zburat si Corina Danila si de ce au refuzat Carcotasii pro-tv ul: pentru ca deciziile le iau altii si aia cu liber sa gandesti e doar o aberatie. Va imaginati ca simplu nu e sa te angajezi la un post nou care nu stii cum se va impune pe piata. Si pe care tocmai tu s-ar putea sa ai sarcina sa-l impui.

Nu sunt fana Teo, mi s-a luat de cand povestea ce prietena e ea cu Dana Nastase(care era invitata, deh) si alti cotoparli, dar cred ca e o persoana sincera si sper sa profite de ocazie sa scoata "elementele negative".

You asked me if I'm happy. This is a difficult question. The problem with happiness is that you don't know when you have it. You remember it. Ask me in another ten years. Maybe I'll be able to answer.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

Ihi!
Ii invita producatoarea emisiunii si inainte de emisiune o drogau, ca sa mimeze perfect admiratia si prietenia

Nu certati copiii cand viseaza!

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

De 50 de mii poate isi da straduinta si nu ne mai vara buricosi pe gat.

Si opricum sa anunti cu 11 zile inainte de inceperea emisiunii-care e deja bagata in grila de programe etc- ca de fapt cam pleci mi se pare de un mare prost gust.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

quote:
Originally posted by papadie

De 50 de mii poate isi da straduinta si nu ne mai vara buricosi pe gat.




Ai mey Papa, nu ti-e matale dor sa mai asisti in derekt la a tzashpea impacare in direct a lu Salam cu madama cu care se afla in uniune consensuala??? ntz, ntz....

“In curand, de cate ori am sa deschid gura in public, nici pe mine n-o sa pot sa ma mai cred.” – Gabriel Liiceanu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Eu nu prea am mai apucat sa ii vad emisiunea (din motive de promenada cu copilul) dar uneori observam ca pe unii din invitati (pe care se vedea clar ca nu prea ii inghitea) ii lua peste picior la greu...asa ca si eu cred ca invitatii ii erau cam bagati pe gat. Sau ma rog, o parte din ei.
Pe de alta parte....a devenit si ea mai comerciala, asa ca de aici si scaderea calitatii emisiunii.
Pe mine cel mai tare ma enerva faptul ca au tinut mortis sa asezoneze prestatia ei cu un corp "apetisant" si dupa plecarea lui Luciu (care din cea mai buna prietena a ajuns pe lista neagra a lui Theo, nu o data intepand-o ca ii refuza invitatiile) au impopotonat-o pe toapa aia de Greta, careia nu stiu cine i-a pus mot de sexoasa in frunte ca asa prost gust in alegerea vestimentatiei mai rar....

In fine, ca am tocat-o de nu se poate ....sper din suflet ca daca pleaca, Theo sa isi regaseasca umorul adevarat si sincer si sa aiba o emisiune mai buna.

Cristina si ghighiloi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goldi spune:

Exact, si eu ma minunam toata cum de Greta era prezentata drept frumoasa si sexoasa emisiunii, dupa care salivau toti invitatii.
Cristina, m-ai linistit, credeam ca mi se stricase telembizoru!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxivan spune:

Mie imi placea emisiunea de la Pro realizata de ea. Sa vedem daca o sa faca tot o emisiune de divertisment. Cred ca la asta se pricepe cel mai bine( nu o mai prea vad la o emisiune matinala).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mishulina spune:

Mda...Acum cica ii pare rau ca s-a www.9am.ro/revistapresei/Monden/42320/Teo-ar-vrea-sa-se-intoarca-la-Pro-TV" target="_blank">pripit. Deh,lacomia,bat-o vina....

Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Aoleu, mi-e rau. Nu-mi inchipuiam ca poate castiga atatia bani.
Oricum la emisiunea ei nu ma uitam ca mi se parea mai mult decat plictisitoare, dar ea ar putea face treaba buna ca talent are.



Crinuta si Rayan


Mergi la inceput