Ingineri fosti, viitori....(7)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katik spune:

salutare inginerele!

iaca si io un pic pe aici! tare mi-a fost dor de voi! de citit am apucat sa va citesc pe diagonala, dar de scris, e tare complicat, are cineva grija.
in rest, noi suntem bine, am invatat sa papam bine, am avut deja vreo doua nopti in care am dormit de la 12 la 5-6. peste zi mai miriim de colici( am venit cu ele deja din spital!). avem o gramada de poze dar tati n-a avut timp sa le puna inca, mai insistam!
ioana, ma bucur ca sunteti bine, atita voiosie rasuna din "glasul" tau, ca mai mai ma apuca si pe mine.
alina, e super ajutorul tau!!!!! parca o vad pe krisztina mea, cind iti era lumea mai draga, hop ea cu matura si farasul in mijlocul casei, printre musafiri daca se putea!
va pup acum pe toate, incerc sa revin mai tirziu, daca nu, miine, cind e liniste!

Kati +Krisztina (28.07.2003)+ Robert (19.08.2006)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/katiktm/album?.dir=e12f

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lunna27 spune:

Katik imi pare bine ca va descurcati minunat,o sa treaca si colicile si atunci o sa fie si mai bine

Dana cu Paul(8.09.2000) & Ana Maria(6.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raresionut spune:

Katik, ce ne bucuram ca ne dati un semn....ca stim cat e de greu cu bebe mic si cu ...harnicuta mamei, dar cine-i mandra cu doi copii frumosi? Pupam printul mic, ca sa treaca colicile mai repede si printesa mica, asa ca mie draga foc....si ca sa nu se supere mami ii dam si ei un pupic.
Dana, uneori te invidiez ca ai un ajutor la refugii de trimis copii, dar ai grija ca Paul sa nu se simta marginalizat. Aveti grija, voi fetele ce faceti, cand nu-s barbatii acasa....

Alina si printul Rares
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lunna27 spune:

Alina el sta la tara cu o bunica a sotului meu,deci e strabunica pt el (soacra-mea lucreaza),cu el se descurca caci e mai mare,insa fata nu am lasat-o niciodata mai mult de cateva ore,acum de ex daca aveam cu cine sa o las,plecam si eu cu el dar asa...Lui Paul ii place pt ca sta mai tot timpul pe afara,nu e ca la bloc

Apropos de plecatul sotului...chiar sa vreau tot nu pot sa fac nimic

Dana cu Paul(8.09.2000) & Ana Maria(6.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Neata la inginere!

Am revenit si noi, Ana este plina de bubite si cam racita asa ca am de lucru !

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)
www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lunna27 spune:

A facut intoxicatie??Sanatate maxima!!!!

Dana cu Paul(8.09.2000) & Ana Maria(6.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lunna27 spune:

Mai mai mai...pe pag 3???Ce faceti fetelor?!!!

Dana cu Paul(8.09.2000) & Ana Maria(6.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:


Neata fetelor! Ia sa va cert eu putin!!!! Pai pe pagina 4 va gasesc???? Lipsesc si eu o zi de la datorie si, gata, va faceti de cap....e frumos?

Daca printre noi sunt Alexandre (sau soti si copii Alexandru/a) LA MULTI ANI cu intarziere!
Noi ieri am sarbatorit Sf. Alexandru pana pe la 3 dimineata, asa ca va inchipuiti cum ma simt eu acum. Va pupicesc....revin mai tarziu, cand imi intra cofeina mai bine in sange.


Iepumic
Pozici cu Iepi-Mici
Noi pozici cu Iepi-Mici

All's Well That Ends Well.So...MAKE IT END WELL.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lunna27 spune:

Bravo Anca,e f bine ca te distrezi!Trebuie sa-mi fac si eu o cafea ca-mi pica okii in tastatuta!!

Otilia ce mai face Ana??

Kuki mai traiesti sau ti-ai luat o vacanta??

Alina gata treburile??

Dana cu Paul(8.09.2000) & Ana Maria(6.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raresionut spune:

....si eu....
'neata!Cu scuzele de rigoare, eu prefer sa nu mai intru pana nu-mi trec pasele astea proaste pe care le-am abordat....caci sunt foarte orgolioasa si atunci problemele curg....dar nu ma luati in seama....
La multi ani pentru sarbatorit, iepumic!
Otilia, sanatate Anei.
Pupici tuturor inginerelor prezente si absente motivat sau nemotivat, sa stiti ca ne lipsiti tare mult si ne e dor de voi!

Alina si printul Rares
Pozele noastre

Mergi la inceput