IN BANAT LA NOI ACASA (8)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ingerash spune:

ceau fetele, am intrat sa va zic ccc ca am pus deja pozele in contul nostru ;) (cine stie...cunoaste) si sa zic si eu de Yasmine, nu-mi vine sa cred .
Eu azi a umblat prin nenorocita asta de ploaie :( ii o vreme groaznica, deprimanta si trista . haine groase nu prea am :(, in schimb am o tona de tricouri care acum stau frumos la pastrare ...is melancolica...parca as astepta ceva....
Him, spor la renovari :) despre mess: il descarci de pe yahoo.com, il instalezi, ne dai cate un pm cu id tau sa intram noi pe tine sau iti trimitem noi pm si intri tu pe noi si gata
Angy, bafta cu umblatul pe la banci, sa rezolvi repede!

gata ca v-am aburit destul, va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Himmelsduft spune:

Mersi fetelor de explicatii. O sa incerc si va trimit pm cu id.

Ingerash, frumoase pozele, tu esti o dulce si cea slabuta din poza cu Alex. Sper ca azi esti mai bine, iti trimit o raza de soare din putinele care apar pe la mine

Angy, sper ca ati avut success cu creditul. F bine ca va luati apartament sa fie al vostru. Distractie placuta cu fetele, sper sa aveti vreme cit de cit buna.

Imi pare sincer de Yasmine, nici nu mi-ar fi trecut prin cap ca ar putea avea astfel de probleme.

Oare cand se intoarce Flavia? Dar Dia? Dar Vio?

Deya e ocupata precis cu

Pupicuri la
Him


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

am revenit.azi am avut o zi agiata a venit si profesoara mea din america un pic in concediu am fost la ea cu cativa colegi din clasa un mic party.am fost si la condsu cam rau azi nu stiu ce am avut nervos si instructoru..in rest nmik nou .ma deprima vrema asta rea

ma bucur de noua mea mamicasi de noua mea surioara.acusi incepe scoala deja am emotii pentru clasa a12a.
va pup pe toate aveti grija de voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Himmelsduft spune:

Hallo Banat!

Am venit sa fac prezenta, ca nu ne sta bine pe pag. 3.

Deya, success la scoala, iar la condus nu te stresa, se mai intampla sa ai cite o zi proasta.

Ne auzim mai tarziu fetelor, sper sa scrieti cite ceva.


Him

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

azi am avut o zi mai linistita si la condus(am mers cu 50kmh) am mai facut greseli nu stiu deloc sa fac gararea sau intoarcerea din 3 miscari.pentru ca a fost frumos am iesit in sfarsit dupa 2 zile cu catelusul meu afara si in rest m-am intalnit cu cativa colegii sa o punem de o petrecere dumunica la tara la o prietena de a noastra.
cum era de asteptat am facut o galagie infernala in parc am ras ca niste copii mici de toate chestiile pe care le vedeam:)
in rest asteptam sa vina maine sa merg iar la condus in speranta ca o sa fie mai bine.
va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Himmelsduft spune:

Deya, nu te stresa cu condusu, ca nici eu cu carnet de 12 ani nu intru in garaj cu miscare de 3 ori , dar nu imi pasa. F bine ca v-ati distrat, daca nu acum cand...

Vad ca Angy, vrea liniste dupa intalnirea de ieri, ca s-or chefuit
Ingerash, cauta prin dulap pulovar sa nu ii fie frig,
Fla, e prin Oltenia la plimbare
Dia, e cu musafirii,
Vio, cu mutatul,

Iar eu pierd timpul pe net ca doar e vineri seara.

la toate si va astept la scris,
Him

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingerash spune:

ceau fetele, sa ma laud si eu cu viata mea, ieri am avut intalnire...cine m-o fi pus ...am un noroc la baieti numa peste prosti dau, nu stiu cum reusesc...

azi a fost fain afara (in comparatie cu ieri), da' eu am avut nervi din cauza compului, se tot blocheaza de la net, nu stiu ce sa-i mai fac :( ce viata trista...


pusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Am ajuns acasa in sfarsit, n-am apucat sa citesc nici sa ma uit la poze, dar o voi face peste vre-o 2,3 zile cand pleaca musafirii:)
A vrut sa va anunt ca am venit si ca acolo m-am simtit fantastic, k si in tinerete cand era doar o distractie peste tot:) Doamne si ce faina-i viata la tara, cum ajung acolo si vine toata lumea sa ma vada, cum mi-au organizat petrecere surpriza de ziua mea:)
Acum 3 prieteni m-au adus acasa si ei raman pana luni, deci timpul meu e limitat dar cand am putin ragaz trec pe la voi ca mi-ati lipsit

Fla (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

eu pe aici sunt ma plictitsesc mergem acu seara sa facem cumparaturile pentru maine si maine plecam la tara la prietena mea la chef cu ocazia o sa facem auto-stopul.de fapt nu chiar avem masini care fac special asta sper sa gasim maine.
in rest a iesti un pik soarele ma gandesc sa ies sa ma bronzez da e pamantu rece.
celelalte unde sunteti?
ingersh las ca e plina lumea de baieti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Himmelsduft spune:

Deya, distractie placuta.

Fla, bine ai revenit, te asteptam la povesti, dupa ce iti pleaca musafirii. Sa ai parte de timp placut alaturi de ei!

Ingerash, lasa ca si alte mame au baieti frumosi si destepti (asta e o zicala aici)

Angy, sper ca esti ok, ca nu mai stim nimic de tine.

La noi azi e cald si soare, si eu am putina durere de cap, probabil din cauza ca s-a schimbat vremea.

O seara placuta va doresc si cite un la toate,
Him

Mergi la inceput