Copii nascuti in 1999 (6)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zana spune:



Gata a trecut ziua cu pricina, multumim pentru urari.
Copiii s-au distrat la maxim si Miruna e incantata de faptul ca si-a gasit o prietena, o fetita care merge la aceeasi scoala si acum abia asteapta sa inceapa, eu nu .

Bine ati venit! fetele noi cu copilasii vostri si asteptam sa ne povestiti mai multe despre ei.

Mult succes scolareilor care au inceput, la noi deschiderea va fi vineri, 15 septembrie atunci si sedinta cu parintii.

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aileene spune:

April cu putina intarziere , sarutmana ptr listuta ! Noi am inceput scoala de ieri si suntem tare mandrii cu noul ghiozdan si lucrusoarele ptr noul an scolar , care speram sa fie ca si cea de anul trecut ffff buna !
Tuturor copiilor si mamicilor le doresc mult bine si multe bucurii , dar si an nou scolar cu note bune piticilor nostrii !

"Atunci cand arati luna cu degetul , nu uita sa-l si retragi..."!
Aileene + Alexandre...in curand 7 anisori...(22-sept'99)
http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/aileene68/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu spune:

Aileene-mult succes lui Alexandre in CE1. Si fetita mea a trecut in CE1. Si eu sper la fel ca tine sa fie cel putin la fel de bine ca la CP. Te pup si bafta si tie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zana spune:



Hei, nu mai scrie nimeni aici?
Ati plecat toti la scoala? noi mai avem cateva zile de joaca .
Am cumparat uniforma pana la urma ce urata e, fiica-mea e asa de mandra de ea, nu-i spun ca mie nu-mi place.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

Zana, noi n-am fost mandre de uniforma?

nici mie nu-mi prea place, dar sper ca se vor face uniforme pe scoli

fluturasul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zana spune:

Si eu sper ca asta e asa de stravezie si subtire.
Maneci lungi si fusta scurta!!! dar se imbraca in fiecare zi cu ea,mai bine deschideam casa de moda ...oglinzi avem.

Eram mandra? nu mai stiu... cred ca mai mult de pantofi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Buna, sa purtati sanatoase uniforma, noi nu avem.
Dar pantofi va rog ajutati-ma si pe mine de unde sa cumpar.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Cristina, pt pantofi poti merge la Pta Norilor la magazinul de lucrusoare pt bebe a unui arab (e la etaj, jos fiind o patiserie...)- au incaltaminte copii la pret decent mai ales ca-s din piele si int si ext. Poti merge si pe Viilor la magazinul Carmen dar gasesti doar pana in mar.30. La Antilopa pe langa Cora gasesti incaltaminte de la Tino la preturi de fabrica. Bineinteles ca poti cauta si la Leonardo (i-am luat anul trecut pantofiori bleu din piele lacuita, cu piele si la interior la 330mii, extrem de frumusei). Sau la CridoKids, dar cea din piele e scumpa rau.
Fetelor sa va traiasca copilasii sarbatoriti iar cele ce aveti puiuti scolarei mult succes!
Noi suntem la mare pt ca Ozi s-a intrecut pe sine lucrand in 3 saptamani 2 caiete de vacanta. Apa e caaaaalda dar cand iesi iti amintesti ca e septembrie.
Stinu, Vladut merge la inot (am vazut un Vladut superfrumusel la Narcis)?
Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biluta28 spune:

La multi ani tuturor Mariilor, Mariutelor, Marinilor si nu in ultimul rand puiutei mele Ana Maria


Mihaela - 33 ani- sagetator Ana 6 ani jumate - Edi 2 ani
http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=546687000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Si noi mergem la mare de luni cateva zile sper sa mai prindem zile insorite iar la scoala doar din 18

Mergi la inceput