Cluj rulz! - 58

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dara spune:

Salutare!

Roxana eu alerg "pe faleza" pe langa Somes... Pe-acolo sunt mai mult caini cu stapani - eventual sa nu fuga stapanii dupa mine...
Uite chiar acum ma pregatesc de plecare. Veniti si voi ?



Dara si Darisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boca Daniela spune:

,am trimis baietii afara la plimbare si bineinteles ca am sarit pe calculatorsa va scriu,ca am lipsit cam multisor.Am fost plecati in wk la munte si la bunici ,a fost o vreme super si ne-am distrat tare bine,Alex a alergat si s-a jucat pe-afara cat l-au tinut picioarele.
Luni si marti am umblat dupa programari la medici,si azi am fost la analize cu Alex ,ca nu i le-am facut demult si vreau sa vad cum sta inainte de a merge la cresa.A fost asa cumintel,n-a plans si nu s-a zbatut cum facea el de obicei,se vede ca-i baiat mare deja.Si noi lucram la capitolul pampers,dar daca-l las in chilotei zice pipi numai dupa ce a facut si incepe sa strige ca-i ud si nu-i place.Inca nu poate fi vorba de scos pampers noaptea,ca si ziua ii mai pun cand plecam de-acasa.

Svety,am inteles bine?i-ai scos pampersul de zi lui Dani?asta da performanta,ca noi la 2 ani inca n-am scapat de el.
Alynutza,iti doresc Casa de piatra,sa fiti fericiti si sa va iubiti mult!
Mariana,ce pacat ca nu stau in Zorilor sa ma iei si pe mine la alergat,ca am avut cateva incercari ,dar dupa 3 zile am renuntat.Admir perseverenta ta.

Va pup si va salut pe toate fetele,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanicea spune:

quote:
Originally posted by dara

Salutare!

Roxana eu alerg "pe faleza" pe langa Somes... Pe-acolo sunt mai mult caini cu stapani - eventual sa nu fuga stapanii dupa mine...
Uite chiar acum ma pregatesc de plecare. Veniti si voi ?



Dara si Darisor





aha..banuiam ca pe faleza....;sincer mi-e cam frica de cainii aia mari si fiorosi...chiar daca-s majoritatea cu stapani..;de scapa unul pe mine..mor de inima pana sa ma apuce el de pantaloni.
bag bicicleta din acnd in cand si ma multumesc.
pupici


noutatifoto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Helooooo!
Nici o stelista la orizont???
Am si eu emotii mari; dar cred ca totul se va termina cu bine; si daca am avea alt portar cu siguranta as sta mai linistita.

Acum am terminat si eu cu alergatul pe seara asta; am prestat 26 min. In 2 zile ajung la 30 ; adica se vor duce 300 kcal pe seara!

Daniela si mie imi pare rau ca nu stai in zorilor ca sa te iau la alergat; mi-ar prinde bine o partenera dar pana acum vad ca nu se ofera nimeni (aviz vecinelor mele ). Si zici ca ai iesit 3 zile la alergat; de ce te-ai oprit?

revin.

Mariana, Stefan (20.04.04), Simon (30.08.05)
poze cu noi: 1 , 2 si 3
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Eu sunt in extaz mistic.
traiasca Steaua!!!! Fotbalist il fac pe Dani. La Steaua cu el.

Printre altele, Roxana esti reprezentanta Oriflame? Eu am catalog on-line da nu am cui sa comand. Te supui?

mamica fericita de Dany-boy

www.dropshots.com/svety" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

.... miroase a fericire pe la noi!

Mariana, Stefan (20.04.04), Simon (30.08.05)
poze cu noi: 1 , 2 si 3
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

In alta ordine de idei:

Cristiana, hihihihi nici eu nu-mi imaginez de unde aceste calitati la Thea

Roxi, zici ca nu-ti mai vezi capul de musafiri; dar nu ne-ai zis: te bucuri de ei, sau nu ai alta optiune?
M-am distrat de tine si frica de caini; mai stiu eu pe cineva din zona cu astfel de fobii!

Dara, cum a mers azi alergatul? nici acum nu stii cat servesti?

Svety, esti mare figura! Hai

Corina, tu in ce fel de extaz te gasesti?

Mariana, Stefan (20.04.04), Simon (30.08.05)
poze cu noi: 1 , 2 si 3
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanicea spune:

daca e extaz, extaz sa fie!

mari ma bucur atre de musafiri..numai ca nu ma pot imparti si mi-e frica s anu se supere pe mine unii din ei ca nu pot fi in acelais timp atenta la toti si comunicativa in aceeasi masura.
mda..cu cainii sunt paranoia ......; las ca scot rolele la treaba si poate dau in modul asta ceva calorii.

am auzit ca muti bicicleta ....bravos!

noapte buna !
felicitari stelei!

pupici


noutatifoto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucames spune:

Mai fetelor, eu nu mi-s stelista, dar ma bucur ca au castigat...

Legat de copiii mari pe care ii avem, si Stefania a primit de la nasa ei un rucsacel meserias pe care il ia la fiecare iesire din casa, iar la lume zice ca cu el merge la "GADI"... si mie mi se inmoaie sufletul cand stiu ca deja o ia spre independentza... imi placea la nebunie prima parte a vietii ei, cand era total dependenta de mine, dar ma simt excelent stiind ce copil am crescut... bravo voua mamicilor!!!!! (tuturor mamicilor)... m-a prins nostalgia... ce ma fac?? Si ca sa demonstrez ca e mare, sa va pove o faza: marti dimi plecam toti 3 la coafor, sa se tunda tati... noi stiam ca se va tunde si Stefania, dar ea continua sa zica "nu"... ei bine, acolo nu a plans absolut deloc, a stat fff. cuminte si cred ca i-a placut, ca e incantata de frizura moderna ce a primit-o

Stanca, si noi mergem tot din 3 sept. la cresa, vom fi colegi cu Alex al Danielei ... vom vedea cum va fi...mersi de urari

Mariana, au dreptate fetele cand zic ca esti mama model... atata ambitie si activitate as vrea si io... (nu ma plang...)

Am senzatia ca as mai fi vrut sa va zic ceva, asa-nominal-, dar acum imi scapa... Oricum, va pup pe toate in parte, va doresc o sapt. frumoasa si sa ne "vedem" cu bine. Noi plecam maine seara, cu trenul, ca fiicei mele ii e tare rau pe masina... si noi avem gratuitate pe CFR... asa caaa.... la Saturn.... sper sa fie frumos... vedem noi.



minunea vietii mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steaua spune:









Corina & Alex (11 iulie 2005)

pozici

Mergi la inceput