Help, cum va spalati adidasii la masina de spalat

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amik spune:

intrebare cam stupida, dar o pun: oare balerini din piele intoarsa merg spalati la masina?

eu ador pielea intoarsa.am pantofi multi si culori deschise.degeaba ii perii si ii dau cu spray-uri, periute, etc, tot nu sunt curati.eu spal incaltamintea la program de "spalare manuala", adica la 30 grade.ii bag si pe-astia din piele intoarsa sau nu ?



Alexandra mare si Alexandra mica(10 iulie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianette spune:

asa am de gand: data viitoare maresc un pic temperatura apei, eventual si timpul de spalare. Dar intre timp, dupa ce le-am pus sireturi si i-am dat cu crema prin locurile julite, am constatat ca arata binisor adidasheii .

amik, eu din cate stiu, pielea intoarsa, mai ales daca e de culoare mai inchisa e mai pretentioasa si cand o speli iese culoare din ei ...


DIANE
cununie
nunta (pe curand si altele)
diverse chestii pentru nunta & cununie
Honey-Moon Albena
Photoshop

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

amik, eu pun la masina de spalat incaltamintea din piele intoarsa. Nu am avut accidente pana acum (folosesc numai program de 30 minute, pentru spalari usoare).

" Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitză" :)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amik spune:

denizel, acum imi bag pantofii!!!mi-ai dat curatj.

dar, introduci incaltamintea in ceva gen fata de perna/sac/etc sau direct in masina?



Alexandra mare si Alexandra mica(10 iulie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

amik, nu stiam pana cand am citit aici ca se pot pune in ceva deci, nu, nu ii puneam in nimic. O voi face de acum incolo:).
Vezi ca dupa ce se usuca va trebui sa ii periezi cu o perie mai deasa si tare.

" Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitză" :)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.

Mergi la inceput